Aktualne ! 3 pokojowe Czechów Północny Lublin sprzedam

sprzedaż • mieszkanie


lubelskie • Lublin • Czechów Północny


325 000 PLN
75 703 €
66 713 £
86 316 $
  • 57
5 702 zł
1 328 €
1 170 £
1 514 $
za m²

3 pokoje • 1 łazienka • rynek wtórny • Rok budowy: 1980

Dodaj do schowka    Kontakt

Jeżeli poszukujesz mieszkania w dzielnicy Czechów gotowego do wprowadzenia od zaraz…

Męczy Cię już przeglądanie ogłoszeń i poszukiwanie atrakcyjnego mieszkania w rewelacyjnej cenie..

Nie chcesz ponosić dodatkowych kosztów w przeprowadzenie remontu w lokalu, który nabędziesz..

Już długo szukasz nieruchomości spełniającej oczekiwania Twoje i Twojej rodziny…


Jeżeli choćby jedno z powyższych pragnień odzwierciedla to co czujesz - zainteresuj się.

Mam coś specjalnie dla Ciebie.

Więc.. przybliżę Ci kilka istotnych faktów dotyczących mieszkania.

Przedmiotem oferty jest sprzedaż trzypokojowego mieszkania o powierzchni 57,7 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Czechów w Lublinie, na osiedlu Henryka Wieniawskiego.

Lokalizacja… Jak wyżej wspomniano - dzielnica Czechów, będąca jednym z najbardziej zielonych rejonów Lublina, który poza swoim niezwykle atrakcyjnym i malowniczym położeniu ma również rewelacyjne połączenie komunikacyjne niemalże z każdą częścią miasta. Biorąc pod uwagę infrastrukturę usługową można śmiało określić iż jest na najwyższym poziomie bowiem w bliskiej odległości znajdują się sklepy, supermarkety, apteki itp., a także placówki edukacyjne oraz innego rodzaju obiekty użyteczności publicznej. Omawiając lokalizację nie sposób również nadmienić struktury osiedla, która dzięki swojemu genialnemu rozplanowaniu sprawia iż każdy z mieszkańców będzie czuł zarówno komfort jak i bezpieczeństwo zamieszkiwania. Duża liczba miejsc parkingowych.. Starcza ich dla wszystkich, wręcz sporo z nich jest pustych. Dobrze utrzymane, i funkcjonalnie rozmieszczone ciągi piesze sprawiają iż każdy lubiący spacery będzie zachwycony, a przebywanie na świeżym powietrzu stanie się przyjemnością.

Metraż nieruchomości oraz jej rozkład są również zachwycające bowiem na niespełna 58 m2 rozmieszczone zostały trzy, pokaźnych rozmiarów pokoje dające komfort mieszkania oraz poczucie intymności użytkownikom. Duża, widna, wyremontowana kuchnia w połączeniu z jadalnią pozwolą każdej Pani domu rozwinąć swoje „kulinarne skrzydła” i sprawić by przygotowywanie posiłków stało się przyjemnością. Zadbana łazienka w połączeniu z toaletą są również komfortowym rozwiązaniem. Przedpokój.. Niby nie istotny a jednak.. Tu masz dużo miejsca zaś pojemne szafy w zabudowie pozwolą Ci przechować dużą ilość rzeczy. Świetnie prawda?

Warto podkreślić iż nieruchomość posiada dwustronny rozkład z wschodnią oraz zachodnią wystawą okienną ( dwie sypialnie i pokój dzienny - strona wschodnia, aneks kuchenny w połączeniu z jadalnią - strona zachodnia).

Stan mieszkania.. Gotowy do wprowadzenia. Oczywiście wymagane będą niewielkie poprawki w postaci odświeżenia ścian oraz wysiłek związany z ewentualnym umeblowaniem pokoi, jednakże poza tymi czynnościami nie musisz robić nic. Nieruchomość przeszła generalny remont w związku z czym przez parę ładnych lat można cieszyć się z mieszkania oraz przestać martwić o konieczność doinwestowywania.

Usytuowanie.. Moi Państwo dziesiąte piętro z jedenastu. Niby wysoko, jednakże jakie piękne widoki można podziwiać z balkonu i okien. Warto tu również wspomnieć o wyposażeniu budynku w pełni sprawną windę.

Koszty eksploatacyjne też są atrakcyjne. Czynsz do spółdzielni mieszkaniowej wynosi 615 zł w rozliczeniu na trzy zgłoszone osoby lecz zawarte w nim są : zaliczka na CO, zaliczka na ciepłą i zimną wodę, fundusz remontowy oraz inne składowe. To nie wszystko… są bardzo duże zwroty z tytułu ogrzewania oraz zużycia ciepłej i zimnej wody!

Nie sposób nie wspomnieć o przynależności do nieruchomości piwnicy o powierzchni około 4,5 m2 oraz pomieszczenia gospodarczego e oddanego do wyłącznej dyspozycji Właścicieli, a także możliwości korzystania ze schowka położonego na półpiętrze do wspólnego użytku z sąsiadem.


Jeżeli jest coś co Cię zaintrygowało…

Jakiś istotny fakt został przeze mnie pominięty, a jest to kluczowa informacja dla Ciebie…

Chciałbyś obejrzeć tą nieruchomość…

Zadzwoń.

Wierz mi, taka okazja może się już prędko nie powtórzyć.


  • powierzchnia: 57 m2
  • piętro: 10 piętro
  • liczba pięter w budynku: 11 piętrowy
  • liczba pokoi: 3 pokoje
  • liczba łazienek: 1 łazienka
  • kuchnia: aneks
  • rok budowy: 1980
  • ogrzewanie: miejskie

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek