W atrakcyjnej okolicy działka budowlana do sprzedania

sprzedaż • działka • budowlana


lubelskie • Świdnik


320 000 PLN
73 479 €
66 464 £
81 304 $
  • 2 900
110 zł
25 €
23 £
28 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt


Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, dostępną wyłącznie w Alternatywnym Biurze Nieruchomości. Prezentowana nieruchomość ulokowana jest w pierwszej linii zabudowy, z bezpośrednim zjazdem z oświetlonej drogi asfaltowej, odległość do Przystanku Komunikacji Miejskiej MPK to jedynie 250 metrów.

Działka na sprzedaż o wymiarach 21 m szerokości oraz 141 m długości, położona jest na płaskim, a także częściowo ogrodzonym terenie.
W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość została przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z możliwością realizacji nieuciążliwych usług (symbol MN/U). Zgodnie z założeniami MPZP dopuszcza się:
realizację obiektów usługowych wolnostojących pod warunkiem, że wielkość działki umożliwia ich usytuowanie zgodnie z przepisami prawa budowlanego
korektę podziałów wewnętrznych oznaczonych w rysunku planu linią przerywaną całego terenu wyznaczonego linią rozgraniczającą lub jego części, pod warunkiem zachowania relacji zewnętrznych oraz nienaruszenia interesów osób trzecich.
Ponadto wyklucza się łączenie budynków mieszkalnych bliźniaczych i wolnostojących w formę zabudowy łańcuchowej bądź szeregowej, a także nadbudowę budynków II kondygnacyjnych.

Nieruchomość na sprzedaż posiada dostęp do mediów takich jak: woda i gaz (do 100 m), prąd (w działce).

Oferowana działka o powierzchni 2 900 m kw., położona jest w miejscowości Świdnik przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Szkoła Podstawowa, Przedszkole, Sklep oraz Kościół Parafialny znajdują się w niedalekiej odległości (dojazd zajmie Państwu od 2-5 minut). Ponadto, w odległości 3 km zlokalizowane jest centrum miasta, gdzie szeroko rozwinięte są wszelkie punkty usługowe i rozrywkowe. Dojazd do centrum miasta Lublin, to niespełna 15 minut.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego a także na prezentację nieruchomości.
Zachęcam również do zapoznania się z ofertami innych działek na sprzedaż na stronie internetowej Alternatywnego Biura Nieruchomości:
www.alternatywnebn.pl

Agent: Sebastian Szewczak
telefon: 517 611 973
e-mail:

Alternatywne Biuro Nieruchomości
20-807 Lublin,
ul. Czeremchowa 5

  • powierzchnia: 2900 m2
  • powierzchnia działki: 2900 m2
  • ogrodzenie: ogrodzona

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek