sprzedaż • działka • budowlana


lubelskie • Grabniak • Grabniak, jez. Uściewierz, jez. Rotcze


44 444 PLN
10 354 €
8 867 £
11 386 $
  • 1 000
44 zł
10 €
9 £
11 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Do sprzedaży piękna działka budowlano-rekreacyjna (4 linia zabudowy) pod budownictwo indywidualne całoroczne, rekreacyjne sezonowe lub całoroczne, w przepięknej okolicy otuliny Poleskiego Parku Narodowego (ok. 2,5 km do granicy PPN) na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim.
Działka jest ogrodzona z bramą wjazdową.
Powierzchnia - 1000 m2 - 10 arów (ok. 31 x 31 m), płaska, w kształcie zbliżonym do kwadratu.
(Do sprzedania jest także sąsiadująca działka - 5 linia zabudowy - o pow. 1048 mkw. w tej samej cenie).

Działka położona jest pomiędzy jeziorami Uściewierz - ok. 500 m do jeziora w linii prostej i Rotcze - ok. 500 m, wokół lasy, jeziora, łąki, inne działki.

Uzbrojenie: prąd, siła przy działce, woda i kanalizacja z gminnej sieci Wod-Kan w drodze wewnętrznej, wprowadzenie na działkę w trakcie realizacji. Podłączenie do sieci to duża wygoda, nie trzeba kopać studni czy opróżniać szamba.

Działka posiada warunki zabudowy z 19.08.2015 r. wydane decyzją wójta gminy, zgodnie z którymi na działce może stanąć dom - parter z użytkowym poddaszem o powierzchni zabudowy do 120 m2, wysokości do 7 m, szerokości elewacji frontowej do 10 m oraz wszelkie urządzenia służące rekreacji wraz z oczkiem wodnym o powierzchni do 30 m2.
Dojazd do działki utwardzoną drogą gminną, końcowy fragment droga własna z założoną księgą wieczystą.

Kilka dodatkowych informacji:

1. Nieopodal działki sklepy spożywcze, zagospodarowana plaża z kąpieliskiem około 1,2 km oraz lasy pełne grzybów. Jest to jedno z niewielu obszarów otuliny Poleskiego Parku Narodowego, na którym można było uzyskać warunki zabudowy. Należy do europejskiej sieci ekologicznej NATURA 2000.

2. W granicach Parku wyznaczone są ścieżki rowerowe i przyrodnicze. Poprowadzone są po najbardziej charakterystycznych i jednocześnie najciekawszych ekosystemach Parku i otuliny, mają łączną długość 109 km.
Tereny te są również atrakcyjne w sezonie zimowym, krótsze i dłuższe trasy narciarskie.

3. W pobliżu działki znajduje się kilka jezior Uściwierz, Rotcze, Piaseczno, Sumin, jezioro Białe z Okulinką około 30 km, inne jeziora nieco dalej to m.in. Wytyckie, Wereszczyńskie, Łukie, Długie, Moszne, Krasne, Zagłębocze.

4. Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie to jeden z najatrakcyjniejszych i niepowtarzalnych w skali Polski, regionów, nieskażony przemysłem, gwarantuje świeże powietrze, ciszę i spokój od miejskiego gwaru a to niepodważalne walory tej okolicy. Główną atrakcją pojezierza jest 68 Jezior, a Poleski Park Narodowy jest unikalny w skali europejskiej.

Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI. Pracujemy dla Państwa w godz. 9-17 (pn-pi) oraz po umówieniu spotkania. Zapraszamy do naszych biur w Lublinie przy ul. Skłodowskiej 4/2, w Terespolu, Kraśniku i Puławach.

W razie pytań proszę o kontakt: Adam Trejgel - tel. 609 446 446,
Zapraszamy na naszą stronę: www.ad-rem.lublin.pl

Powyższa oferta ma charakter informacyjny, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
  • powierzchnia: 1000 m2
  • powierzchnia działki: 1000 m2
  • ogrodzenie: ogrodzona
  • dojazd: utwardzony

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek