• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Działki na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 676

15850509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998147 15850509 STAROSTA LUBELSKI REPREZENTUJĄCY SKARB PAŃSTWA Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE PRZY UL. SPOKOJNEJ 9 ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie ewid...

Niemce (Lubelskie, gm. Niemce)

27 711 PLN (50 zł/m2)

-
-
554 m2
-
15897929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28012467 15897929 Na sprzedaż unikalna działka w Zezulinie Niższym o powierzchni 1 hektara, idealna zarówno pod inwestycję, jak i  miejsce do zamieszkania. Część budowlana, obejmująca około 2 000 m, zapewnia szerokie możliwości realizacji Twoich planów, podczas gdy po...

Zezulin Niższy (Lubelskie, gm. Ludwin)

140 000 PLN (14 zł/m2)

-
-
10017 m2
-
15897930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28012472 15897930 Marzysz o własnym domu na spokojnych przedmieściach Białej Podlaskiej? Oto wyjątkowa okazja! Na sprzedaż 30 atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni od 800 do 1100 m każda, z wymiarami 25 m x 32 m, usytuowanych na rozbudowującym się osiedlu dom...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

200 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15897931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28012466 15897931 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1347 m, położona w miejscowości Wilczopole (woj. lubelskie, gmina Głusk), numer ewidencyjny 10353. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, rozwijającej się okolicy, z bardzo dobrą komunikacją w kierunku Lub...

Wilczopole (Lubelskie, gm. Głusk)

296 400 PLN (220 zł/m2)

-
-
1347 m2
-
14866187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3624506 14866187 Działka pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, z możliwością podziału na 5 odrębnych działek Działka o pow. 5326m2, w Baranowie nad Wieprzem, przy asfaltowej drodze publicznej, z prądem, wodą i kanalizacją. Działka przeznaczona pod budownictwo m...

Baranów (Lubelskie, gm. Baranów)

115 000 PLN (22 zł/m2)

-
-
5326 m2
-
15580610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21774735 15580610 Możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni. Możliwość zamiany na inne grunty lub budynki w okolicy DZIAŁKA INWESTYCYJNA Międzyleś, gm. TucznaPowierzchnia: 5,1621 ha Cena: 29 PLNm² Nr ew. 3332 Najważniejsze atuty:Wydane warunki zabudowy możliwość...

Międzyleś (Lubelskie, gm. Tuczna)

690 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
51621 m2
-
15778735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25756250 15778735 Działka budowlana z MPZP + możliwość dokupienia działki rolnej Cicibór Duży, 5 min od Białej Podlaskiej! LokalizacjaCicibór Duży spokojna miejscowość położona zaledwie 5 minut od Białej Podlaskiej.Działka znajduje się wśród zabudowań, w najdalszej ...

Cicibór Duży (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

146 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
1424 m2
-
15678007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23807089 15678007 **Wyjątkowa Okazja - Nieruchomość Usługowa w Białej Podlaskiej na Sprzedaż**Sprzedaż, ostatnich wolnych działek w okolicy Fedorowicz w Białej Podlaskiej o powierzchni 5000m2. Położone nieopodal ważnego węzła komunikacyjnego, zapewniającego szybki dos...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 000 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15463467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19128975 15463467 Na sprzedaż duża piękna, zadrzewiona działka budowlana o powierzchni 2.60ha z przedwojennym pałacem, nieopodal miasta Piszczac. Posiadłość zabytkowa, z przepięknym ogrodem dworskim i działką budowlaną o ogromnym potencjale.Działka może zostać podzie...

Zalutyń (Lubelskie, gm. Piszczac)

890 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
26060 m2
-
15831268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26690085 15831268 Na sprzedaż działka budowlana Sławacinek Stary, gm. Biała PodlaskaNie przegap okazji, aby stać się właścicielem atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 900 m², położonej w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Sławacinek Stary.Działka posia...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

126 000 PLN (140 zł/m2)

-
-
900 m2
-
15288983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14836292 15288983 Cztery działki położone w miejscowości Sapiehów, zaledwie 6km. od Wisznic. Na sprzedaż 4 działki w tym dwie dzialłi z leśno-rolne o łącznej powierzchni ponad 4,2 ha.DZIAŁKA o powierzchni 1.52ha jest to działka leśna siedliskowa z opcją przekształceni...

Sapiehów (Lubelskie, gm. Sosnówka)

120 000 PLN (3 zł/m2)

-
-
42000 m2
-
15836494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26712579 15836494 Na sprzedaż działka w Malowej Górze, gm. Zalesie droga na Koroszczyn.Działka posiada warunki zabudowy. Warunki zabudowy pozwalają na budowę dwóch budynków mieszkalnych wraz z uzbrojeniem terenu i urządzeniami budowlanymi oraz dwóch budynków gospodarc...

Malowa Góra (Lubelskie, gm. Zalesie)

125 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
6664 m2
-