• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 108

15848770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26947643 15848770 Inwestycja z gotowym projektem i pozwoleniem – Łubcze, woj. lubelskieNa sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o ponadprzeciętnym potencjale – budynek po byłej Szkole Podstawowej z projektem rozbudowy i zmianą sposobu użytkowania na dom opieki dla osób s...

Łubcze (Lubelskie, gm. Jarczów)

1 320 000 PLN (812 zł/m2)

11
-
1625 m2
1991
15444181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18690841 15444181 Chełm, budynek biurowo-techniczny, 1565,50 m2, sprzedam, 1 700 000. Nieruchomość z potencjałem na placówkę zdrowia lub biura. Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zlokalizowana jest na terenie zabudowy mieszkalno-usługowej, o dominującej funkcji...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

1 700 000 PLN (1 086 zł/m2)

5
1
1565 m2
-
14805682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 34916 14805682 Oferujemy do sprzedaży lub wynajęcia nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej przy ul. Jana Pawła II 196 na działce o nr ewid. 185853 i pow. 1545 m², na której zlokalizowany jest budynek magazynowo-handlowy z częścią biurowo-socjalną.Budynek magazyn...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 495 000 PLN (2 925 zł/m2)

1
-
1195 m2
1970
15670627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23653436 15670627 Oferta Sprzedaży Nieruchomości Komercyjnej. Możliwość Wynajmu. Lokal idealny pod usługi medyczne ze względu na swoje położenie blisko szpitala.Szanowny Kliencie,Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nieruchomości komercyj...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

619 000 PLN (7 115 zł/m2)

1
-
87 m2
1995
14376018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2685927 14376018 Budynek handlowo-usługowy w ścisłym centrum Terespola 350m2. Polecam obiekt w ścisłym centrum Terespola. przy ul. Wojska Polskiego - dostępny od zaraz.Oferowany lokal składa się z trzech części 100 m2 i 150 m2, które znajdują się na parterze,na 1 pi...

Terespol (Lubelskie, gm. Terespol)

610 000 PLN (1 743 zł/m2)

11
-
350 m2
2007
15894114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 27925443 15894114 Obiekt trzy gwiazdkowy, położony na wzgórzu w spokojnej, pełnej zieleni miejscowości na zachód od Lublina. Do dyspozycji jest 14 pokoi z łazienką, TV, radiem ,telefonem, Internetem. Budynek może pomieścić do 45 osób. Powierzchnia zabudowy 542.34 mk...

Motycz (Lubelskie, gm. Konopnica)

5 500 000 PLN (3 438 zł/m2)

11
-
1600 m2
1911
12612577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 92771 12612577 Dęblin skomercjalizowana ROI ~9% kamienica w Dęblinie przy drodze krajowej, w ciągu handlowym. Kamienica w samym sercu miejscowości Dęblin. Jest to świetna inwestycja i gwarancja stabilnego, comiesięcznego przychodu. W lokalu na parterze mieści się o...

Dęblin (Lubelskie, gm. Dęblin)

1 016 260 PLN (3 080 zł/m2)

6
-
330 m2
2001
15811884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26444112 15811884 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA PRYWATNA SKIEROWANA BEZPOŚREDNIO DO KUPUJĄCEGO.POŚREDNIKOM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!!Podana cena jest ceną NETTO sprzedaż na fakturę VAT trzeba doliczyć 23% podatku VAT.Sprzedam lokal użytkowy w centrum...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

370 000 PLN (5 000 zł/m2)

5
-
74 m2
-
14396432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2705198 14396432 Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu wraz z własnością budynków stanowiących odrębny od gruntu przedmiot własności. Działki o łącznej powierzchni 4 023 m2 o numerach ewidencyjnych 34010 i 34012, obręb nr 0023.Teren zabudowa...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

1 930 000 PLN (1 102 zł/m2)

11
-
1752 m2
-
15684728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23909085 15684728 PAKIET INWESTYCYJNY 3 LOKALE FUNKCJA MIESZKALNA + USŁUGOWA LUBLIN Wieniawa, ul. GodebskiegoNa sprzedaż trzech niezależnych lokali o łącznej powierzchni 147 m², zlokalizowanych na parterze oraz piętrze -1 (z wyjściem na dziedziniec) kamienicy w je...

Lublin (Wieniawa) (Lubelskie, gm. Lublin)

880 000 PLN (5 986 zł/m2)

11
-
147 m2
1937
15793041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26030113 15793041 Oferuję na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny o powierzchni całkowitej 248 m², położony w ścisłym centrum Puław przy ul. C.K. Norwida 10. Nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, usytuowana na działce o powierzchni 3,29 ara (własność), z b...

Puławy (Lubelskie, gm. Puławy)

1 230 000 PLN (4 960 zł/m2)

11
2
248 m2
1970
15056975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8392055 15056975 Idealne dla inwestora, który chce przejąć w całości funkcjonujący i przynoszący zyski interes. Przedstawiamy Państwu fantastyczną inwestycję znajdującą się w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Brzeskiej w Międzyrzecu Podlaskim.Przedmiotem sprzedaży ...

Międzyrzec Podlaski (Lubelskie, gm. Międzyrzec Podlaski)

6 980 000 PLN (6 305 zł/m2)

11
-
1107 m2
-