• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 352

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15886988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27773309 15886988 3 pokoje + salon 2 piętro dwustronne idealne pod inwestycjęNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łukaszyńskiej, usytuowane na 2 piętrze.Nieruchomość o bardzo praktycznym układzie składa się z:3 oddzielnych pokoi,przestronnego ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

357 000 PLN (5 174 zł/m2)

4
1
69 m2
1980
15894843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949682 15894843 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem przy ul. Żeromskiego w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o wysokim standardzie, położona na parterze w nowoczesnym budynku z 2018 roku. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalno...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

430 000 PLN (9 149 zł/m2)

2
1
47 m2
2018
15882233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27658588 15882233 Nowoczesne 2 pokoje 2021 winda słoneczne ul. PileckiegoSzukasz mieszkania na już, bez kompromisów? To 39,13 m² w Białej Podlaskiej łączy nowoczesny standard, funkcjonalny układ i bardzo niskie koszty utrzymania. sypialnia + przestronny salon z an...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

389 000 PLN (9 974 zł/m2)

2
1
39 m2
2021
15780778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25813174 15780778 Kawalerka w kamienicy Radzyń Podlaski, ul. Kocka 1A (obok Nadleśnictwa)Mam do zaoferowania przytulną kawalerkę w kamienicy, zlokalizowaną przy ulicy Kockiej 1A w Radzyniu Podlaskim, tuż obok budynku Nadleśnictwa. To idealne miejsce dla osób szukając...

Radzyń Podlaski (Lubelskie, gm. Radzyń Podlaski)

229 000 PLN (7 387 zł/m2)

1
1
31 m2
1970
15613859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22485505 15613859 Rezerwacja.Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², położone przy ulicy Królowej Jadwigi 2 w Białej Podlaskiej. Zlokalizowane na 4 piętrze dzięki czemu można delektować się pięknym widokiem i ciszą.Mieszkanie po generalnym ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

329 000 PLN (5 062 zł/m2)

3
-
65 m2
1996
15831265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26690096 15831265 Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu przy ul. Pileckiego gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56,11 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą zlokalizowanego bezpośrednio na...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

435 000 PLN (7 768 zł/m2)

3
1
56 m2
2020
15666172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23584793 15666172 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m2, znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Młodych przy ul. Kąpielowa w Białej Podlaskiej. Mieszkanie nadaje się do wprowadzenia. Idealne...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

449 000 PLN (6 507 zł/m2)

4
1
69 m2
1987
15603411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22254113 15603411 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na ul.Łukaszyńskiej w Białej Podlaskiej.Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,7 m². Lokal położony jest w dogodnej lokalizacji z widokiem na podwórze i plac zabaw, co gwarantuje spokojną atmosfer...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

320 000 PLN (5 614 zł/m2)

3
1
57 m2
1988
15704125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24256487 15704125 Mieszkanie 3 pokojowe z funkcjonalnym układem. 58m2 zlokalizowane przy ul.Orzechowej w Białej Podlaskiej.Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon , 2 sypialni łazienki osobnej kuchni, osobnej toalety, korytarza z dwoma szaf...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

309 000 PLN (5 328 zł/m2)

3
1
58 m2
1979
15845429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26860800 15845429 Na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m² w atrakcyjnej dzielnicy Lublina - Czuby Południowe, przy ulicy Perłowej. Stanowi idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących nowego miejsca do życia, jak i dla inwestorów.Dzielnica, w kt...

Lublin (Czuby południowe) (Lubelskie, gm. Lublin)

400 000 PLN (8 511 zł/m2)

2
1
47 m2
1990
15848554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26942961 15848554 Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż — Lublin, ul. Onyksowa Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Onyksowej w Lublinie (dzielnica Węglinek Południowy) &md...

Lublin (Węglin) (Lubelskie, gm. Lublin)

615 000 PLN (12 059 zł/m2)

3
-
51 m2
2017