• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 352

15851003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do sprzedania, Centrum Lublina 520 000 zł do negocjacji, tel.+48 510 519 315 27011201 15851003 Na Sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. 60 m² w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Lublina (Śródmieście) przy ul. Wschodniej . Mieszkanie usytuowane na I piętrze w bloku na wzniesieniu dzięki czemu, mimo niskiego piętra jest widok z okna na panoram...

Lublin (Śródmieście), Ul.Wschodnia 19

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15887332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780860 15887332 Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4 Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego skład wchodzą:-Salon z wyjściem na duży balkon typu Loggia-2 Sypialnie-K...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

269 000 PLN (5 490 zł/m2)

3
1
49 m2
1997
15871062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27455608 15871062 Na sprzedaż unikalny lokal inwestycyjny o powierzchni 38,5 m², który został funkcjonalnie podzielony na dwie w pełni niezależne mikrokawalerki. Nieruchomość już zarabia i stanowi gotowy model inwestycyjny bez konieczności dodatkowych nakładów czy zaa...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

475 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
2
38 m2
1960
15765655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25478744 15765655 Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone przy ulicy Kolejowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.Układ:- salon z wyjściem na balkon,- trzy sypialnie,- kuchnia,- łazienka,-przedpokój.Dodatkowo do mieszkania przynależ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

275 000 PLN (4 583 zł/m2)

4
1
60 m2
1975
15826723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633274 15826723 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze gotowe do wprowadzenia!Oferujemy przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55,66 m², położone na 2. piętrze w dobrze skomunikowanej i atrakcyjnej lokalizacji. Lokal pierwotnie składał się z 3 pok...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

330 000 PLN (6 000 zł/m2)

2
1
55 m2
1982
15777723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25736502 15777723 Mieszkanie ul. Janowska 66BNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,80 m² z dużym balkonem (15 m²) oraz piwnicą (ok. 6 m²).Układ pomieszczeń:*3 pokoje*kuchnia*łazienka (wanna i prysznic)*osobne WC (z dodatkowym grzejnikiem elektrycznym)*p...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

485 000 PLN (7 823 zł/m2)

3
1
62 m2
2005
15877010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27560266 15877010 Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogródku z otwartym widokiem To mieszkanie daje Ci tę codzienność. Nowoczesne wnętrze, światło i spokój wszystko gotowe, by od razu zamieszkać.Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,1 m², p...

Lublin (Węglin północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

610 000 PLN (16 053 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15845429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26860800 15845429 Na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m² w atrakcyjnej dzielnicy Lublina - Czuby Południowe, przy ulicy Perłowej. Stanowi idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących nowego miejsca do życia, jak i dla inwestorów.Dzielnica, w kt...

Lublin (Czuby południowe) (Lubelskie, gm. Lublin)

420 000 PLN (8 936 zł/m2)

2
1
47 m2
1990
15361606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16823334 15361606 Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji: + w pobliżu historycznego parku z pałacem + w pobliżu centrum handlowego: Galeria Zielona, Kaufland, restauracje, inne sklepy + c...

Puławy (Lubelskie, gm. Puławy)

350 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
49 m2
1973
15884416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27701806 15884416 Oferta mieszkania na Rogatce Warszawskiej - idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i bliskość miejskich udogodnień. Ta dobrze utrzymana, 2-pokojowa nieruchomość o powierzchni 54 m usytuowana jest na wysokim parterze w czteropi...

Lublin (Sławinek) (Lubelskie, gm. Lublin)

520 000 PLN (9 630 zł/m2)

2
1
54 m2
1994
15826939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633289 15826939 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ BIAŁA PODLASKA, UL. SIDORSKA Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny w świetnej lokalizacji? To mieszkanie ma ogromny potencjał! Biała Podlaska ul. Sidorska 4. piętro (bez windy) Powierzchnia: 61,47 m²W skład mieszkania wchodz...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

245 000 PLN (4 016 zł/m2)

4
1
61 m2
1976
15877460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27570383 15877460 Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej wygodnych lokalizacji Lubartowa przy ulicy Lipowej. To oferta idealna dla osób, które szukają przestrzeni, a jednocześnie chcą mieszkać blisko centrum .Lokal o powierzchni...

Lubartów (Lubelskie, gm. Lubartów)

269 000 PLN (7 849 zł/m2)

2
1
34.27 m2
-