• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Działki na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 675

15806652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26349811 15806652 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSyndyk masy upadłości Stanisława Kisiela, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w ramach postępowania upadłościowego LU1SGUp-s5142025 zaprasza do składania pisemnych ofert w konkursie na...

Ulan-Majorat (Stanisławów) (Lubelskie, gm. Ulan-Majorat)

10 000 PLN (1 zł/m2)

-
-
11100 m2
-
15897514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 28005318 15897514 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam do kontaktu w celu otrzymania szczegółowej oferty w formacie PDF.MPZP: TAK (PU tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej)Przeznaczenie podstawowe: obiekty produkc...

Lublin (Hajdów) (Lubelskie, gm. Lublin)

6 500 000 PLN (310 zł/m2)

-
-
21000 m2
-
15890132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27871986 15890132 Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną, zlokalizowaną w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Lublina - na Węglinie, przy ul. Gołębiej . Prezentowana działka o powierzchni 3249 m² usytuowana jest w pierwszej l...

Lublin (Lublin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 798 500 PLN

-
-
3250 m2
-
15831268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26690085 15831268 Na sprzedaż działka budowlana Sławacinek Stary, gm. Biała PodlaskaNie przegap okazji, aby stać się właścicielem atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 900 m², położonej w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Sławacinek Stary.Działka posia...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

126 000 PLN (140 zł/m2)

-
-
900 m2
-
15850509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998147 15850509 STAROSTA LUBELSKI REPREZENTUJĄCY SKARB PAŃSTWA Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE PRZY UL. SPOKOJNEJ 9 ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie ewid...

Niemce (Lubelskie, gm. Niemce)

27 711 PLN (50 zł/m2)

-
-
554 m2
-
15897139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27995632 15897139 Zapraszam Państwa do miejscowości Gułów położonej w gminie Adamów.Ta malownicza wieś z bogatą historią, znajduje się na lubelszczyźnie w powiecie łukowskim. Przepływa przez nią rzeka Motwica i rozciąga się rozległy Las Gułowski. Tu posiadamy do spr...

Gułów (Lubelskie, gm. Adamów)

190 000 PLN

-
-
6700 m2
-
15553503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21049949 15553503 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjną zabudowana działkę, ulokowaną w dobrze skomunikowanej miejscowości Radawiec Duży, gmina Konopnica . Oferowany grunt o powierzchni całkowitej 8386 m2 usytuowany jest w pierwszej linii za...

Radawiec Duży (Lubelskie, gm. Konopnica)

465 000 PLN

-
-
8386 m2
-
15802958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26283357 15802958 Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 13 688 m 2 w doskonałej lokalizacji - Idealna na siedzibę firmy wymagającej bardzo dobrej widoczności. Działka położona przy ul. Mełgiewskiej w pierwszej linii zabudowy. Pełna własność. Lokalizacja :...

Lublin (Zadębie) (Lubelskie, gm. Lublin)

8 623 440 PLN

-
-
13688 m2
-
15896598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27984025 15896598 Działka inwestycyjna w Skowieszynku o powierzchni 4 212 mkw z budynkiem o pow. 60 m2, przeznaczonym na sklep spożywczy lub działalność agroturystyczną, 3 km od Kazimierza Dolnego, przy skrzyżowaniu trasy PuławyKarczmiskaOpole Lubelskie Kazimierz Doln...

Skowieszynek (Lubelskie, gm. Kazimierz Dolny)

690 000 PLN (164 zł/m2)

-
-
4212 m2
-
15896607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27984037 15896607 Działka siedliskowa o powierzchni 0,7ha w Kiełczewicach Górnych, wymiary 36,8x191m. Siedlisko stanowi 5 budynków (dom, obora murowana, stodoła drewniana, garaże, kuchnia letnia) oraz sad. Teren oznaczony jako RP , posiada zaświadczenie o prawie odb...

Kiełczewice Górne (Lubelskie, gm. Strzyżewice)

397 000 PLN (57 zł/m2)

-
-
7000 m2
-
15896605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27984036 15896605 Dom ma 80 mkw., 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wanną i wc, woda zimna z wodociągu, podgrzewana boljerem elektrycznym, ogrzewanie centralne zasilane z kuchni kaflowej. Na podłodze terakota i deski. Drzwi drewniane, okna drewniane i dach- do wymiany. ...

Kiełczewice Górne (Lubelskie, gm. Strzyżewice)

397 000 PLN (4 963 zł/m2)

-
-
80 m2
-
15896609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27984030 15896609 Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i chcesz zamieszkać w spokojnej, malowniczej okolicy? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiamy siedlisko o powierzchni 120 m usytuowane na urokliwej działce o powierzchni 20 arów, z dodatkow...

Ogrodniki (Lubelskie, gm. Tuczna)

285 000 PLN (2 375 zł/m2)

-
-
120 m2
-