• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 107

15444181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18690841 15444181 Chełm, budynek biurowo-techniczny, 1565,50 m2, sprzedam, 1 700 000. Nieruchomość z potencjałem na placówkę zdrowia lub biura. Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zlokalizowana jest na terenie zabudowy mieszkalno-usługowej, o dominującej funkcji...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

1 700 000 PLN (1 086 zł/m2)

5
1
1565 m2
-
15896603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27984034 15896603 Na sprzedaż funkcjonujący i w pełni wyposażony ośrodek Wypoczynkowy nad jeziorem Krasne - tzw.  gotowiec inwestycyjny przynoszący zysk - z własną linią brzegową i infrastrukturą wypoczynkową - powierzchnia 6,7 ha (67 000 m).  Infrastruktura i Udogod...

Krasne (Krzywe) (Lubelskie, gm. Uścimów)

8 000 000 PLN (119 zł/m2)

11
-
67000 m2
1995
15896600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27984027 15896600 Działka inwestycyjna w Skowieszynku o powierzchni 4 212 mkw z budynkiem o pow. 60 m2, przeznaczonym na sklep spożywczy lub działalność agroturystyczną, 3 km od Kazimierza Dolnego, przy skrzyżowaniu trasy PuławyKarczmiskaOpole LubelskieKazimierz Dolny...

Skowieszynek (Lubelskie, gm. Kazimierz Dolny)

690 000 PLN (164 zł/m2)

11
-
4212 m2
1990
15896611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27984022 15896611 Działka inwestycyjna w Skowieszynku o powierzchni 4 212 mkw z budynkiem o pow. 60 m2, przeznaczonym na sklep spożywczy lub działalność agroturystyczną, 3 km od Kazimierza Dolnego, przy skrzyżowaniu trasy PuławyKarczmiskaOpole LubelskieKazimierz Dolny...

Skowieszynek (Lubelskie, gm. Kazimierz Dolny)

690 000 PLN (164 zł/m2)

11
-
4212 m2
1990
15896612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27984031 15896612 Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany w samym sercu Lublina - w Śródmieściu, tuż obok hotelu Victoria, przy ul. Narutowicza. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni pod działalność usługową lub biurową, w doskonałej lok...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

170 000 PLN (11 333 zł/m2)

1
-
15 m2
1909
15848770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26947643 15848770 Inwestycja z gotowym projektem i pozwoleniem – Łubcze, woj. lubelskieNa sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o ponadprzeciętnym potencjale – budynek po byłej Szkole Podstawowej z projektem rozbudowy i zmianą sposobu użytkowania na dom opieki dla osób s...

Łubcze (Lubelskie, gm. Jarczów)

1 320 000 PLN (812 zł/m2)

11
-
1625 m2
1991
14805682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 34916 14805682 Oferujemy do sprzedaży lub wynajęcia nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej przy ul. Jana Pawła II 196 na działce o nr ewid. 185853 i pow. 1545 m², na której zlokalizowany jest budynek magazynowo-handlowy z częścią biurowo-socjalną.Budynek magazyn...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 495 000 PLN (2 925 zł/m2)

1
-
1195 m2
1970
15670627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23653436 15670627 Oferta Sprzedaży Nieruchomości Komercyjnej. Możliwość Wynajmu. Lokal idealny pod usługi medyczne ze względu na swoje położenie blisko szpitala.Szanowny Kliencie,Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nieruchomości komercyj...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

619 000 PLN (7 115 zł/m2)

1
-
87 m2
1995
14376018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2685927 14376018 Budynek handlowo-usługowy w ścisłym centrum Terespola 350m2. Polecam obiekt w ścisłym centrum Terespola. przy ul. Wojska Polskiego - dostępny od zaraz.Oferowany lokal składa się z trzech części 100 m2 i 150 m2, które znajdują się na parterze,na 1 pi...

Terespol (Lubelskie, gm. Terespol)

610 000 PLN (1 743 zł/m2)

11
-
350 m2
2007
15894114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 27925443 15894114 Obiekt trzy gwiazdkowy, położony na wzgórzu w spokojnej, pełnej zieleni miejscowości na zachód od Lublina. Do dyspozycji jest 14 pokoi z łazienką, TV, radiem ,telefonem, Internetem. Budynek może pomieścić do 45 osób. Powierzchnia zabudowy 542.34 mk...

Motycz (Lubelskie, gm. Konopnica)

5 500 000 PLN (3 438 zł/m2)

11
-
1600 m2
1911
12612577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 92771 12612577 Dęblin skomercjalizowana ROI ~9% kamienica w Dęblinie przy drodze krajowej, w ciągu handlowym. Kamienica w samym sercu miejscowości Dęblin. Jest to świetna inwestycja i gwarancja stabilnego, comiesięcznego przychodu. W lokalu na parterze mieści się o...

Dęblin (Lubelskie, gm. Dęblin)

1 016 260 PLN (3 080 zł/m2)

6
-
330 m2
2001
15811884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26444112 15811884 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA PRYWATNA SKIEROWANA BEZPOŚREDNIO DO KUPUJĄCEGO.POŚREDNIKOM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!!Podana cena jest ceną NETTO sprzedaż na fakturę VAT trzeba doliczyć 23% podatku VAT.Sprzedam lokal użytkowy w centrum...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

370 000 PLN (5 000 zł/m2)

5
-
74 m2
-