• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Domy na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 272

15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15877765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27578482 15877765 Dom, w którym od razu czujesz spokójW Jaszczowie (gmina Milejów) czeka na Ciebie komfortowy dom wolnostojący z 2013 roku, położony na dużej, zielonej działce 3400 m². To miejsce dla osób, które chcą mieć swoją przestrzeń, oddech od miasta i prawdziwy...

Jaszczów (Lubelskie, gm. Milejów)

815 000 PLN (6 736 zł/m2)

5
2
121 m2
2013
15709574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24357510 15709574 Ten dom to idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości w niskiej cenie z ogromnym potencjałem. Zapraszam do kontaktu wszelkich zainteresowanych tą wyjątkową ofertą, którzy marzą o domu, w którym będą mogli w pełni realizować swoje pasje i ż...

Małaszewicze Małe (Lubelskie, gm. Terespol)

195 000 PLN (3 611 zł/m2)

2
1
54 m2
1960
15740313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24949907 15740313 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim Ryżki, gm. ŁukówWięcej zdjęć nieruchomości dostępnych jest na stronie Metrohouse link do ogłoszenia https:metrohouse.plSDNOME462Oferujemy przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny ...

Ryżki (Lubelskie, gm. Łuków)

939 000 PLN (5 188 zł/m2)

5
2
181 m2
2015
15897603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28006854 15897603 JASTKÓW Nowoczesne domy bliźniacze 10 minut od centrum Lublina Komfort. Przestrzeń. Bliskość natury. Nowy Jastków to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie 10 minut ja...

Jastków (Lubelskie, gm. Jastków)

990 000 PLN (7 279 zł/m2)

5
2
136 m2
2025
15849670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26978592 15849670 Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym w centrum Stoczka Łukowskiego Na sprzedaż nieruchomość położona w samym sercu malowniczego miasta Stoczek Łukowski. To idealna propozycja dla osób szukających domu z dużą działką, potencjałem aranżacyjnym or...

Stoczek Łukowski (Lubelskie, gm. Stoczek Łukowski)

550 000 PLN (2 619 zł/m2)

4
2
210 m2
1994
15433276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek przy Wiśle 18429102 15433276 Na sprzedaż obiekt 1305 m2 z 2000 r., posadowiony na działce 8600 m2, Paprotnia.Idealny na dom opieki seniora, ośrodek leczniczo-rehabilitacyjny, ośrodek szkoleniowy, dom dziecka. Możliwa adaptacja na cele mieszkaniowe lub ośrodek jazdy konnej.Obiekt...

Paprotnia (Lubelskie, gm. Stężyca)

1 670 000 PLN (1 280 zł/m2)

10
-
1305 m2
-
15895370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962207 15895370 Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m², położony na działce 970 m², na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim. Nieruchomość położona jest pod Lublinem, ale dzięki wygodnemu dojazdowi (około ...

Łomnica (Lubelskie, gm. Urszulin)

595 000 PLN (7 933 zł/m2)

4
2
75 m2
2022
15897138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27995631 15897138 Zapraszam Państwa do miejscowości Gułów , malowniczej wsi na lubelszczyźnie, z bogatą historią.Wieś położona w powiecie łukowskim, gmina Adamów. Przepływa przez nią rzeka Motwica i rozciąga się rozległy Las Gułowski. Tu posiadamy do sprzedaży dom dr...

Gułów (Lubelskie, gm. Adamów)

190 000 PLN (2 969 zł/m2)

3
-
64 m2
1950
15896606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27984029 15896606 Wyjątkowa okazja! Przedstawiamy komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 176 m (całkowitej 270 m), usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 2950 m. Nieruchomość zlokalizowana jest na działce o wymiarach 42 m szerokoś...

Zemborzyce Podleśne (Lubelskie, gm. Konopnica)

1 850 000 PLN (6 852 zł/m2)

5
2
270 m2
2006
15896610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27984038 15896610 Dom ma 80mkw, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wanną i wc, woda zimna z wodociągu, podgrzewana bojlerem elektrycznym, ogrzewanie centralne zasilane z kuchni kaflowej. Na podłodze terakota i deski. Drzwi drewniane, okna drewniane i dach- do wymiany. Na...

Kiełczewice Górne (Lubelskie, gm. Strzyżewice)

397 000 PLN (4 963 zł/m2)

3
1
80 m2
1960