• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Domy na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 274

15867151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27336324 15867151 Na sprzedaż siedlisko położone w Kozłówce, gm. Kamionka, ok. 9 km od Lubartowa, ok. 3 km od Kamionki, ok. 27 km od Lublina, ok. 18 km od Michowa, ok. 14 km od jeziora Firlej.Dom drewniany, parterowy o powierzchni zabudowy około 94 m2.Wybudowany w la...

Kozłówka (Lubelskie, gm. Kamionka)

449 000 PLN (4 777 zł/m2)

2
1
94 m2
1946
15890650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27882877 15890650 Na sprzedaż nowoczesny, środkowy segment położony na kameralnym osiedlu w Sławacinku Starym (od ul. Warszawskiej, Biała Podlaska).Nieruchomość posiada powierzchnię 125m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Przestronny salon z jadalnią i wyjściem na ogróde...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 147 000 PLN (9 176 zł/m2)

4
1
125 m2
2025
15666165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584745 15666165 Na sprzedaż murowany dom położony w pięknej i cichej okolicy, bardzo blisko centrum Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni całkowitej 104m2, w skład której wchodzą:PARTER:-Salon z jadalnią-Kuchnia-Łazienka z WC-Przedpokój ze schowkiem-Kotłownia...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

350 000 PLN (3 365 zł/m2)

3
2
104 m2
1960
15894737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27948413 15894737 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu unikatową zabudowaną nieruchomość zlokalizowaną w historycznym centrum miejscowości Kamionka, w powiecie lubartowskim. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 432 m2 usytuowana jest w pierwszej l...

Kamionka (Lubelskie, gm. Kamionka)

179 000 PLN (2 983 zł/m2)

2
-
60 m2
1920
15888823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27829269 15888823 Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego klimatyzowanego w Mikłusach o pow. 60 m2 na działce o pow. 2600 m2 Dom po gruntownej modernizacji w 2016 roku - klimatyzowany, elewacja oraz poddasze ocieplone styropianem i wełną, wymienione zostało: poszycie da...

Mikłusy (Lubelskie, gm. Trzebieszów)

480 000 PLN (8 000 zł/m2)

3
1
60 m2
1979
15894917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27951924 15894917 Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu o pow. 130 m2 położonego w urokliwym miejscu, zaledwie 6 km od Nałęczowa i 18 km od malowniczego Kazimierza Dolnego. Ta nieruchomość to idealne rozwiązanie dla osób ceniących spokojne otoczenie, bliskość natury i f...

Kębło (Lubelskie, gm. Wąwolnica)

1 400 000 PLN (10 769 zł/m2)

5
2
130 m2
2024
15146335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
UNIKAT: Historyczny Dworek z 1911 roku w Sercu Pol 10959794 15146335 UNIKAT: Historyczny Dworek z 1911 roku w Sercu Polesia - AdampolZ ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym, położoną w malowniczej miejscowości Adampol (woj. lubelskie). To miejsce, gdzie historia z poc...

Adampol (Lubelskie, gm. Wyryki)

990 000 PLN (3 113 zł/m2)

6
2
318 m2
1911
15877765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27578482 15877765 Dom, w którym od razu czujesz spokójW Jaszczowie (gmina Milejów) czeka na Ciebie komfortowy dom wolnostojący z 2013 roku, położony na dużej, zielonej działce 3400 m². To miejsce dla osób, które chcą mieć swoją przestrzeń, oddech od miasta i prawdziwy...

Jaszczów (Lubelskie, gm. Milejów)

890 000 PLN (7 355 zł/m2)

5
2
121 m2
2013
15894606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27946422 15894606 Na sprzedaż duża działka siedliskowa położona w miejscowości Stasinów, gmina Radzyń Podlaski, województwo lubelskie.Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnej kolonii, w otoczeniu pól, łąk oraz lasów, co czyni ją idealnym miejscem dla osób poszukuj...

Stasinów (Lubelskie, gm. Radzyń Podlaski)

330 000 PLN (3 837 zł/m2)

3
1
86 m2
1970
15772657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25615719 15772657 Na sprzedaż trzypiętrowy dom z 1995r. Miejscowość: Łuków, ul. Kleeberga Cicha i spokojna okolica z widokiem na drzewa i pola! Powierzchnia działki: 550 m² zadbana, ogrodzona, z licznymi drzewkami i krzewami Na działce znajduje się garaż Dom z cegł...

Łuków (Lubelskie, gm. Łuków)

799 000 PLN (2 854 zł/m2)

9
2
280 m2
1995
15881312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27628186 15881312 Na sprzedaż dom położony przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok 64m2, a w jego skład wchodzą:-Salon-Duża Sypialnia-Pokój-Kuchnia z Jadalnią-Łazienka-Przedpokój-Kotłownia-Wiatrołap.Dom 2 lata temu przeszedł reno...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

427 000 PLN (6 672 zł/m2)

3
1
64 m2
1960
15867105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27335386 15867105 Na sprzedaż przytulny dom z ładną działką położony w miejscowości Piszczac, powiat Bialski.Nieruchomość posiada powierzchnię ok 200m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Przestronny salon z wyjściem na taraspodwórko-Duża kuchnia-Pokój gościnny-Pokój pomi...

Piszczac (Lubelskie, gm. Piszczac)

757 000 PLN (3 785 zł/m2)

6
1
200 m2
1996