• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Domy na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 274

15894318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27940458 15894318 Oferujemy na sprzedaż działka rolno-budowlana o regularnym, prostokątnym kształcie położona w spokojnej miejscowości Zabłocie, gm. Kodeń.Na nieruchomości znajdują się:starszy dom drewniany,dom murowany w stanie do wykończenia.Media:prąd,woda.Cicha, z...

Zabłocie (Lubelskie, gm. Kodeń)

135 000 PLN (993 zł/m2)

5
2
136 m2
1995
15838552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26733149 15838552 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną nieruchomość łączącą komfort mieszkania z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej w jednym miejscu.Dom o łącznej powierzchni 137,64 m² obejmuje część mieszkalną oraz biuro (gabinet). Do biura dobudowany je...

Jastków (Lubelskie, gm. Jastków)

1 094 000 PLN (7 985 zł/m2)

5
2
137 m2
2010
15775561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25681069 15775561 Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, wybudowany według projektu Zx143 firmy Z500.Powierzchnia użytkowa 203,6 m², działka 1203 m² w spokojnej części Modliborzyc (woj. lubelskie).Dom z pełnym piętrem, dużymi przesz...

Modliborzyce (Lubelskie, gm. Modliborzyce)

648 000 PLN (3 176 zł/m2)

5
3
204 m2
2022
15691961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24027203 15691961 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową, ekologiczną i pięknie położoną nieruchomość z widokiem na Dolinę Bystrzycy.Otoczoną zachwycającym ogrodem, zaprojektowanym przez architekta krajobrazu.Działka i ogród zaprojektowane z sercem i dbałością o każdy szczeg...

Łuszczów Pierwszy (Lubelskie, gm. Wólka)

1 148 000 PLN (7 220 zł/m2)

5
2
159 m2
1999
15519782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20369783 15519782 Oferujemy na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym. Składający się z piwnicy, parteru, piętra i strychu.Główne wymiary działki 46 x 175. Służebność przejazdu po działce. Zapraszam na prezentację.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezenta...

Zamość (Lubelskie, gm. Zamość)

299 000 PLN (1 759 zł/m2)

4
2
170 m2
1990
15720062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24583794 15720062 # Możliwość zamiany na inną nieruchomość w innej lokalizacji.Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym Rossosz, powiat bialskiPowierzchnia użytkowa: 107 m²Powierzchnia całkowita: 212 m²Powierzchnia działki: 1000 m²Dom z garażem w bryle budynku, w ...

Rossosz (Lubelskie, gm. Rossosz)

135 000 PLN (637 zł/m2)

5
1
212 m2
1992
15606605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22332134 15606605 Serdecznie zachęcam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą sprzedaży, która stanowi doskonałą inwestycję dla osób poszukujących domu gotowego do wprowadzenia się, z dbałością o każdy szczegół. Zapraszam na prezentację, aby na własne oczy przekonać s...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

995 000 PLN (4 975 zł/m2)

5
2
200 m2
1995
14858035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3502149 14858035 Sprzedaż lub zamiana na mieszkanie, szeregowiec .Na sprzedaż piękny, przestronny dom o powierzchni 300 m², położony w malowniczej okolicy Białej Podlaskiej.Dom zbudowany został z pustaka, co zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną. Nier...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 100 000 PLN (3 667 zł/m2)

10
3
300 m2
1993
15831261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26690095 15831261 Nowy dom 140 m² Działka 5000 m² Otulina lasu Gotowy do wykończenia. Oddany do użytku.Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni 140 m², położony na dużej, prywatnej działce 5000 m² w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Cisz...

Olszyn (Lubelskie, gm. Rokitno)

690 000 PLN (4 929 zł/m2)

3
2
140 m2
2018
15717827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24540064 15717827 Nie czekaj, skontaktuj się ze mną, aby umówić się na oglądanie i poczuj się jak w swoim nowym domu.Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 218m2  i 107m2 powierzchni użytkowej.. Nieruchomość znajduje się nieopodal  Białej Podlaskiej, we...

Porosiuki (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

650 000 PLN (2 982 zł/m2)

5
2
218 m2
1990
15709574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24357510 15709574 Ten dom to idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości w niskiej cenie z ogromnym potencjałem. Zapraszam do kontaktu wszelkich zainteresowanych tą wyjątkową ofertą, którzy marzą o domu, w którym będą mogli w pełni realizować swoje pasje i ż...

Małaszewicze Małe (Lubelskie, gm. Terespol)

195 000 PLN (3 611 zł/m2)

2
1
54 m2
1960
15768424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25543197 15768424 Dom po generalnym remoncie 68 m² z ogrodem, ul. Jaśminowa(k.ul.Łomaskiej), Biała PodlaskaZapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości!To doskonała alternatywa dla mieszkania w bloku własny dom z ogrodem w...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

405 000 PLN (5 956 zł/m2)

2
1
68 m2
1980