• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Domy na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 273

15760915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25369465 15760915 Na sprzedaż dom z bali w Dubowie – tylko 10 km od Białej Podlaskiej.Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego położonego na działce o pow. 2695m2 wybudowanego w 1995 roku w miejscowości Dubów, zaledwie 10 km od Białej Podlaskiej...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

590 000 PLN (3 933 zł/m2)

5
2
150 m2
1995
15728121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom, garaż, budynek gospodarczy, duża działka blisko centrum 24733684 15728121 Dom wolnostojący z działką i budynkami gospodarczymi w Tomaszowie Lubelskim, zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia działki: 1014m2 Powierzchnia domu: 88m2 Dom posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z jadalnnią, łazienkę, werandę i spiżarn...

Tomaszów Lubelski, Obrońców Westerplatte

550 000 PLN (6 250 zł/m2)

3
-
88 m2
1965
15897821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28010682 15897821 Dom jednorodzinny na sprzedaż Momoty Górne, Lasy JanowskieSpokojne miejsce w sercu natury!Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Momoty Górne na pograniczu dwóch województw lubelskiego i podkarpackiego.Nieruchomość znajduje...

Momoty Górne (Lubelskie, gm. Janów Lubelski)

985 000 PLN (4 925 zł/m2)

6
2
200 m2
2009
15720062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24583794 15720062 # Możliwość zamiany na inną nieruchomość w innej lokalizacji.Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym Rossosz, powiat bialskiPowierzchnia użytkowa: 107 m²Powierzchnia całkowita: 212 m²Powierzchnia działki: 1000 m²Dom z garażem w bryle budynku, w ...

Rossosz (Lubelskie, gm. Rossosz)

135 000 PLN (637 zł/m2)

5
1
212 m2
1992
15606605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22332134 15606605 Serdecznie zachęcam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą sprzedaży, która stanowi doskonałą inwestycję dla osób poszukujących domu gotowego do wprowadzenia się, z dbałością o każdy szczegół. Zapraszam na prezentację, aby na własne oczy przekonać s...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

995 000 PLN (4 975 zł/m2)

5
2
200 m2
1995
15831261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26690095 15831261 Nowy dom 140 m² Działka 5000 m² Otulina lasu Gotowy do wykończenia. Oddany do użytku.Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni 140 m², położony na dużej, prywatnej działce 5000 m² w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Cisz...

Olszyn (Lubelskie, gm. Rokitno)

690 000 PLN (4 929 zł/m2)

3
2
140 m2
2018
15894606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27946422 15894606 Na sprzedaż duża działka siedliskowa położona w miejscowości Stasinów, gmina Radzyń Podlaski, województwo lubelskie.Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnej kolonii, w otoczeniu pól, łąk oraz lasów, co czyni ją idealnym miejscem dla osób poszukuj...

Stasinów (Lubelskie, gm. Radzyń Podlaski)

330 000 PLN (3 837 zł/m2)

3
1
86 m2
1970
15717827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24540064 15717827 Nie czekaj, skontaktuj się ze mną, aby umówić się na oglądanie i poczuj się jak w swoim nowym domu.Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni całkowitej 218m2  i 107m2 powierzchni użytkowej.. Nieruchomość znajduje się nieopodal  Białej Podlaskiej, we...

Porosiuki (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

650 000 PLN (2 982 zł/m2)

5
2
218 m2
1990
15709574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24357510 15709574 Ten dom to idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości w niskiej cenie z ogromnym potencjałem. Zapraszam do kontaktu wszelkich zainteresowanych tą wyjątkową ofertą, którzy marzą o domu, w którym będą mogli w pełni realizować swoje pasje i ż...

Małaszewicze Małe (Lubelskie, gm. Terespol)

195 000 PLN (3 611 zł/m2)

2
1
54 m2
1960
15846039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26873953 15846039 Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny realizowany według projektu Dom w maciejkach 2. Nieruchomość idealna dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz estetyczną, ponadczasową architekturę.Podstawowe informacje:Lokalizacja: Zalesie ...

Zalesie (Lubelskie, gm. Łuków)

1 490 000 PLN (6 234 zł/m2)

6
3
239 m2
2018
15768424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25543197 15768424 Dom po generalnym remoncie 68 m² z ogrodem, ul. Jaśminowa(k.ul.Łomaskiej), Biała PodlaskaZapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości!To doskonała alternatywa dla mieszkania w bloku własny dom z ogrodem w...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

405 000 PLN (5 956 zł/m2)

2
1
68 m2
1980
14858035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3502149 14858035 Sprzedaż lub zamiana na mieszkanie, szeregowiec .Na sprzedaż piękny, przestronny dom o powierzchni 300 m², położony w malowniczej okolicy Białej Podlaskiej.Dom zbudowany został z pustaka, co zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną. Nier...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 100 000 PLN (3 667 zł/m2)

10
3
300 m2
1993