• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

na sprzedaż Lubelskie Biała Podlaska

Znalezionych ofert: 107

15666165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584745 15666165 Na sprzedaż murowany dom położony w pięknej i cichej okolicy, bardzo blisko centrum Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni całkowitej 104m2, w skład której wchodzą:PARTER:-Salon z jadalnią-Kuchnia-Łazienka z WC-Przedpokój ze schowkiem-Kotłownia...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

350 000 PLN (3 365 zł/m2)

3
2
104 m2
1960
15887336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780864 15887336 Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, przy ul. Chrobrego w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 29.1m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Salon z aneksem kuchennym-Sypialnia-Łazienka-PrzedpokójDodatkowo do l...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

207 000 PLN (7 138 zł/m2)

2
1
29 m2
1970
15894843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949682 15894843 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem przy ul. Żeromskiego w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o wysokim standardzie, położona na parterze w nowoczesnym budynku z 2018 roku. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalno...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

430 000 PLN (9 149 zł/m2)

2
1
47 m2
2018
15887332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780860 15887332 Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4 Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego skład wchodzą:-Salon z wyjściem na duży balkon typu Loggia-2 Sypialnie-K...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

269 000 PLN (5 490 zł/m2)

3
1
49 m2
1997
15881312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27628186 15881312 Na sprzedaż dom położony przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok 64m2, a w jego skład wchodzą:-Salon-Duża Sypialnia-Pokój-Kuchnia z Jadalnią-Łazienka-Przedpokój-Kotłownia-Wiatrołap.Dom 2 lata temu przeszedł reno...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

427 000 PLN (6 672 zł/m2)

3
1
64 m2
1960
14805682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 34916 14805682 Oferujemy do sprzedaży lub wynajęcia nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej przy ul. Jana Pawła II 196 na działce o nr ewid. 185853 i pow. 1545 m², na której zlokalizowany jest budynek magazynowo-handlowy z częścią biurowo-socjalną.Budynek magazyn...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 495 000 PLN (2 925 zł/m2)

1
-
1195 m2
1970
15886988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27773309 15886988 3 pokoje + salon 2 piętro dwustronne idealne pod inwestycjęNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łukaszyńskiej, usytuowane na 2 piętrze.Nieruchomość o bardzo praktycznym układzie składa się z:3 oddzielnych pokoi,przestronnego ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

357 000 PLN (5 174 zł/m2)

4
1
69 m2
1980
15678007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23807089 15678007 **Wyjątkowa Okazja - Nieruchomość Usługowa w Białej Podlaskiej na Sprzedaż**Sprzedaż, ostatnich wolnych działek w okolicy Fedorowicz w Białej Podlaskiej o powierzchni 5000m2. Położone nieopodal ważnego węzła komunikacyjnego, zapewniającego szybki dos...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 000 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15606605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22332134 15606605 Serdecznie zachęcam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą sprzedaży, która stanowi doskonałą inwestycję dla osób poszukujących domu gotowego do wprowadzenia się, z dbałością o każdy szczegół. Zapraszam na prezentację, aby na własne oczy przekonać s...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

995 000 PLN (4 975 zł/m2)

5
2
200 m2
1995
14858035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3502149 14858035 Sprzedaż lub zamiana na mieszkanie, szeregowiec .Na sprzedaż piękny, przestronny dom o powierzchni 300 m², położony w malowniczej okolicy Białej Podlaskiej.Dom zbudowany został z pustaka, co zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną. Nier...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 100 000 PLN (3 667 zł/m2)

10
3
300 m2
1993
15882233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27658588 15882233 Nowoczesne 2 pokoje 2021 winda słoneczne ul. PileckiegoSzukasz mieszkania na już, bez kompromisów? To 39,13 m² w Białej Podlaskiej łączy nowoczesny standard, funkcjonalny układ i bardzo niskie koszty utrzymania. sypialnia + przestronny salon z an...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

389 000 PLN (9 974 zł/m2)

2
1
39 m2
2021
15613859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22485505 15613859 Rezerwacja.Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², położone przy ulicy Królowej Jadwigi 2 w Białej Podlaskiej. Zlokalizowane na 4 piętrze dzięki czemu można delektować się pięknym widokiem i ciszą.Mieszkanie po generalnym ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

329 000 PLN (5 062 zł/m2)

3
-
65 m2
1996