• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

na sprzedaż Lubelskie Jakubowice Konińskie

Znalezionych ofert: 4

15876456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27538916 15876456 Nowoczesne apartamenty o powierzchni 81 m - idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny! Położone w cichej, spokojnej okolicy w Jakubowicach Konińskich, w zabudowie jednorodzinnej, zapewniają komfort, prywatność i funkcjonalność. To wyjątkowa oferta,...

Jakubowice Konińskie (Lubelskie, gm. Niemce)

640 000 PLN (7 901 zł/m2)

3
1
81 m2
2025
15876458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27538917 15876458 Nowoczesne apartamenty o powierzchni 73 m  - idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny! Położone w cichej, spokojnej okolicy w Jakubowicach Konińskich, w zabudowie jednorodzinnej, zapewniają komfort, prywatność i funkcjonalność. To wyjątkowa oferta...

Jakubowice Konińskie (Lubelskie, gm. Niemce)

630 000 PLN (8 630 zł/m2)

3
1
73 m2
2025
15781419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25828608 15781419 Działka pod Twój dom marzeń w Jakubowicach Konińskich Gmina Niemce Powiat lubelski MPZP: MN – zabudowa jednorodzinna Miejsce, w którym możesz naprawdę odetchnąć Marzysz o domu z ogrodem, przestrzenią i ciszą, ale nie chcesz tracić kontaktu z miastem...

Jakubowice Konińskie (Lubelskie, gm. Niemce)

480 000 PLN

-
-
1200 m2
-
14885402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4001500 14885402 Przestronny i stylowy dom z pięknym ogrodem w doskonałej lokalizacji 1,5km od Lublina LOKALIZACJA:Dom usytuowany jest w bardzo bliskiej odległości od Lublina. Dojazd do centrum miasta zajmuje od 10 do 15min. W bliskim otoczeniu znajdziemy przystanek ...

Jakubowice Konińskie (Lubelskie, gm. Niemce)

1 520 000 PLN (7 600 zł/m2)

6
2
200 m2
2005