• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 427

15603411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22254113 15603411 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na ul.Łukaszyńskiej w Białej Podlaskiej.Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,7 m². Lokal położony jest w dogodnej lokalizacji z widokiem na podwórze i plac zabaw, co gwarantuje spokojną atmosfer...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

320 000 PLN (5 614 zł/m2)

3
1
57 m2
1988
14633783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 152770 14633783 Działka budowlana z MPZP 6800mkw Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową z towarzyszącymi usługami.(MN16 około 45% zabudowy), tereny zielone 55% część działki rekreacyjna. Działka o wymiarach 40x190. Nr działki 23831 obręb Biała.Działka leży ...

Radzyń Podlaski (Lubelskie, gm. Radzyń Podlaski)

450 000 PLN (65 zł/m2)

-
-
6892 m2
-
14376018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2685927 14376018 Budynek handlowo-usługowy w ścisłym centrum Terespola 350m2. Polecam obiekt w ścisłym centrum Terespola. przy ul. Wojska Polskiego - dostępny od zaraz.Oferowany lokal składa się z trzech części 100 m2 i 150 m2, które znajdują się na parterze,na 1 pi...

Terespol (Lubelskie, gm. Terespol)

610 000 PLN (1 743 zł/m2)

11
-
350 m2
2007
14562870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 141749 14562870 Działka inwestycyjna 9ha w Międzyrzecu Podlaskim w kompleksie gruntów inwestycyjnych Na sprzedaż działka inwestycyjna w doskonałej lokalizacji w sąsiedztwie obwodnicy E30 , granicząca ze świetnie rozwijającym się miastem Międzyrzecem Podlaskim.Działk...

Zaścianki (Lubelskie, gm. Międzyrzec Podlaski)

4 500 000 PLN (56 zł/m2)

-
-
80900 m2
-
15849670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26978592 15849670 Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym w centrum Stoczka Łukowskiego Na sprzedaż nieruchomość położona w samym sercu malowniczego miasta Stoczek Łukowski. To idealna propozycja dla osób szukających domu z dużą działką, potencjałem aranżacyjnym or...

Stoczek Łukowski (Lubelskie, gm. Stoczek Łukowski)

550 000 PLN (2 619 zł/m2)

4
2
210 m2
1994
15752768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25174347 15752768 Działka budowlano-inwestycyjna w Nowym Stawie - doskonała lokalizacja w gminie Niemce Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1800 m² , położona w miejscowości Nowy Staw przy ul. Orzechowej (gmina Niemce, woj. lubelskie ). Nier...

Niemce (Nowy staw) (Lubelskie, gm. Niemce)

175 000 PLN

-
-
1800 m2
-
15854001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27067660 15854001 Alternatywne Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się części Lublina - przy ul. Orzechowej . Oferta dotyczy jednej działki z podziału uwidocznionego na zdjęc...

Lublin (Lublin) (Lubelskie, gm. Lublin)

239 000 PLN

-
-
267 m2
-
15758921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25333994 15758921 Działka z możliwością zabudowy o pow. 5481 m2 ( MPZP), (prąd, woda, kanalizacja w drodze) w spokojnej okolicy w m. Sielce gm. Końskowola pow. puławski woj. lubelskie z bardzo dobrym dojazdem do Puław (12 min10 km) i Lublina (30 min46 km). Działka -...

Sielce (Lubelskie, gm. Końskowola)

129 000 PLN (24 zł/m2)

-
-
5481 m2
-
15204180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 12533079 15204180 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu działki budowlanej położonych w malowniczym Podzamczu , w gminie Łęczna . Działka o powierzchni 1500mkw każda, idealnie nadaje się pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego l...