• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Domy na sprzedaż Lubelskie Dys

Znalezionych ofert: 1

15262821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom, Wysoki standard, pompa ciepła 14139521 15262821 Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu typu bliźniak, usytuowanego w malowniczej miejscowości Dys. Doskonała lokalizacja zapewnia zarówno bardzo dobry dojazd do Lublina jak i ciszę i spokój oraz obcowanie z przyrodą w...

Dys (Lubelskie, gm. Niemce)

1 100 000 PLN (7 143 zł/m2)

5
2
154 m2
2023