• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Domy na sprzedaż Lubelskie Lublin

Znalezionych ofert: 27

15489374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19715644 15489374 Na sprzedaż dom wolnostojący w centrum miasta, usytuowany na działce o powierzchni 362 m². Nieruchomość składa się z czterech kondygnacji, oferując wiele możliwości adaptacyjnych. W podpiwniczeniu znajduje się przestronny garaż z kanałem, pralnia ora...

Lublin (Konstantynów) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 790 000 PLN (9 944 zł/m2)

5
3
180 m2
1996
15168126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom trzy niezależne mieszkania 11488461 15168126 Dom z 2012 r. o wysokim standardzie wykończenia wybudowany według indywidualnego projektu. 10 pokoi, 5 łazienek, 3 kuchnie. W skład domu wchodzą trzy niezależne  mieszkania. Dwa w bryle budynku ( po 104 m2 i 137 m2) i trzecie w dobudowany budynku o p...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 750 000 PLN (4 279 zł/m2)

10
3
409 m2
2012
14131772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 103975 14131772 Do sprzedania nieruchomość składająca się z domu wolnostojącego, dwukondygnacyjnego, częściowo podpiwniczonego położonego na dużej działce o powierzchni blisko 55 ar. Na działce oprócz domu znajduje się budynek gospodarczy murowany, zadaszona wiata o...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 500 000 PLN (9 677 zł/m2)

6
1
155 m2
1970