• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Domy na sprzedaż Lubelskie Nałęczów

Znalezionych ofert: 5

15888818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27829264 15888818 Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą nieruchomości w pobliżu Nałęczowa - domu z basenem oraz komfortowego domku dla gości, usytuowanych na pięknej działce o powierzchni 2262 m. Ta wyjątkowa propozycja łączy kameralny klimat z funkcjonalnośc...

Nałęczów (Wąwozy) (Lubelskie, gm. Nałęczów)

3 000 000 PLN (23 077 zł/m2)

6
1
130 m2
2024
15867443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27346708 15867443 Dom o powierzchni 157 m2 położony na działce 692 m2, w jednej z najbardziej pożądanych części Nałęczowa. To miejsce ma w sobie coś więcej niż tylko metry i ściany - oferuje klimat, spokój, prestiż uzdrowiskowego miasta, które od lat przyciąga osoby s...

Nałęczów (Lubelskie, gm. Nałęczów)

683 000 PLN (4 350 zł/m2)

6
2
157 m2
1969
15867156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27336930 15867156 Dom o powierzchni 60 m2, położony na działce 2600 m2, w sercu urokliwej i spokojnej miejscowości Charz. Jest to miejsce, które zachwyca krajobrazami lessowych wąwozów, otwartymi polami i rozproszoną zabudową, a jednocześnie pozostaje na trasie turyst...

Nałęczów (Lubelskie, gm. Nałęczów)

448 000 PLN (7 467 zł/m2)

3
-
60 m2
1950
15887497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27784505 15887497 Atrakcyjny, funkcjonujący pensjonat z 5 apartamentami dla max 25 osób oraz ponad 200 m.kw dom w cichej okolicy.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokalNieruchomość złożona z (dom prywatny): ...

Nałęczów (Lubelskie, gm. Nałęczów)

1 980 000 PLN (3 356 zł/m2)

10
2
590 m2
2015
15805384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26305295 15805384 Dom wolnostojący na dużej działce 23 ar z dostępem do rzeczki, całoroczny – idealny zarówno do zamieszkania na stałe, jak i jako komfortowy dom letniskowy.W budynku znajdują się 4 wygodne, przestronne pokoje, kuchnia z jadalnią oraz łazienka gotowe d...

Nałęczów (Lubelskie, gm. Nałęczów)

419 000 PLN (2 328 zł/m2)

4
1
180 m2
-