• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Domy na sprzedaż Lubelskie Niemce Orzechowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Orzechowa

Znaleźliśmy 6 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Niemce Lubelskie

14885402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4001500 14885402 Przestronny i stylowy dom z pięknym ogrodem w doskonałej lokalizacji 1,5km od Lublina LOKALIZACJA:Dom usytuowany jest w bardzo bliskiej odległości od Lublina. Dojazd do centrum miasta zajmuje od 10 do 15min. W bliskim otoczeniu znajdziemy przystanek ...

Jakubowice Konińskie (Lubelskie, gm. Niemce)

1 520 000 PLN (7 600 zł/m2)

6
2
200 m2
2005
15728911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24753973 15728911 Mam przyjemność zaprezentować klimatyczny dom w cichej i spokojnej okolicy. LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w miejscowości Baszki. Dojazd z domu do Lublina zajmuje zaledwie kilka minut.Ten dom to doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój, bli...

Baszki (Lubelskie, gm. Niemce)

1 490 000 PLN (8 235 zł/m2)

4
-
180.93 m2
-
15513531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20203998 15513531 Dom wolnostojący na działce ok. 500 m2. Cena dotyczy stanu deweloperskiego. Oddanie inwestycji w połowie 2025 r. Dom budowany - wzorowany na projekcie Dom w zdrojówkach 11. Na parterze salon połączony z aneksem kuchennym, kotłowni, toaleta, korytarz....

Niemce (Lubelskie, gm. Niemce)

939 000 PLN (7 452 zł/m2)

5
2
126 m2
2025
15262821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom, Wysoki standard, pompa ciepła 14139521 15262821 Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu typu bliźniak, usytuowanego w malowniczej miejscowości Dys. Doskonała lokalizacja zapewnia zarówno bardzo dobry dojazd do Lublina jak i ciszę i spokój oraz obcowanie z przyrodą w...

Dys (Lubelskie, gm. Niemce)

1 100 000 PLN (7 143 zł/m2)

5
2
154 m2
2023
15161486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wśród świerków 11308871 15161486 Dom na działce otoczonej świerkami. Wolnostojący, działka 1300 m2. Dwa duże pokoje, nowoczesna kuchnia, łazienka i korytarz. W bryle budynku dodatkowe pomieszczenie z oddzielnym wejściem, które służy za kotłownię i letnią kuchnię.  Dwa lata temu prze...

Pólko (Lubelskie, gm. Niemce)

859 000 PLN (7 809 zł/m2)

2
1
110 m2
1970
15641236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23080026 15641236 Oferujemy siedlisko położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Rudka Kozłowiecka, w gminie Niemce, zaledwie 15 km od centrum Lublina. Działka o numerze 9731 i przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Szczegółowy opis znajduje się ...

Rudka Kozłowiecka (Lubelskie, gm. Niemce)

549 000 PLN (5 545 zł/m2)

3
-
99 m2
1955