• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Działki na sprzedaż Lubelskie Biała Podlaska

Znalezionych ofert: 19

15641441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23083543 15641441 Piękna działka z doskonałym dojazdem do Białej Podlaskiej – idealna pod budowę domu!Na sprzedaż duża, zadbana działka o powierzchni 1312 m², położona w spokojnej okolicy. W sąsiedztwie znajdują się pola, łąki oraz luźna zabudowa jednorodzinna , co za...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

250 000 PLN (191 zł/m2)

-
-
1312 m2
-
15678007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23807089 15678007 **Wyjątkowa Okazja - Nieruchomość Usługowa w Białej Podlaskiej na Sprzedaż**Sprzedaż, ostatnich wolnych działek w okolicy Fedorowicz w Białej Podlaskiej o powierzchni 5000m2. Położone nieopodal ważnego węzła komunikacyjnego, zapewniającego szybki dos...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 000 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
14869789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 3701493 14869789 Działka przemysłowo-rekreacyjna. Cena do negocjacji Działka o powierzchni 3111m214. Obszar A14ZI,sm (powierzchnia - 4,86 ha)max intensywność zabudowy terenu - 0,3minimalny procent powierzchni biologicznie czynnej - 60%1) dla terenu oznaczonego na rys...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

147 000 PLN (47 zł/m2)

-
-
3111 m2
-
15596952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22110956 15596952 Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 8291 mkw (0,83ha), przylegającą bezpośrednio do głównej trasy E30DK2 oraz ul. Warszawskiej w Białej PodlaskiejNieruchomość gruntowa jest objęta studium zagospodarowania przestr...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 470 000 PLN (298 zł/m2)

-
-
8291 m2
-
15861866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27214399 15861866 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona przy ul. Robotniczej w Białej PodlaskiejNieruchomość położona jest w drugiej linii zabudowy i posiada prywatną drogę dojazdową wchodzącą w skład i powierzchnię działki.Objęta Miejscowym Planem Zagosp...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

247 000 PLN (183 zł/m2)

-
-
1347 m2
-
15690803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24005400 15690803 Działka budowlana ul. Przesmyki, Biała Podlaska 277 m²Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 277 m² (0,0277 ha), położona w Biała Podlaska, przy ul. Przesmyki, w spokojnej i dobrze rozwiniętej części miasta, z szybkim dostępem do centrum.Nieru...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

304 700 PLN (1 100 zł/m2)

-
-
277 m2
-
15245423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13692702 15245423 Działka budowlana przy ulicy. Stanisława Damrosza Biała Podlaska Witam, oferuje na sprzedaż działkę budowlaną (1169 m.kw) w miejscowości Biała Podlaska na ul.Stanisława Damrosza Działka nie jest ogrodzona , podciągnięty prąd+ skrzynka.Działka w ks...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

430 000 PLN (368 zł/m2)

-
-
1169 m2
-
15656106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23406658 15656106 Działka z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług podstawowych.Na sprzedaż działka o powierzchni 605 metrów kwadratowych. Długość to około 52 metry, w najszerszym miejscu ma około 15 metrów.Znajduje się ona kilkadziesi...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

350 000 PLN (579 zł/m2)

-
-
605 m2
-
15885177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27719474 15885177 Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow. 10 360 mkw. Położoną w atrakcyjnym terenie w pobliżu trasy A2 (E30) i Urzędu Celnego. Na działce posadowiona jest hala o pow. 476 mkw., o wysokości 6 m. Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUC...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

4 144 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
10360 m2
-
15872370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27491797 15872370 Marzysz o własnym domu na spokojnych przedmieściach Białej Podlaskiej? Oto wyjątkowa okazja! Na sprzedaż 30 atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni od 800 do 1100 m każda, z wymiarami 25 m x 32 m, usytuowanych na rozbudowującym się osiedlu dom...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

200 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15872368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27491796 15872368 Sprzedam działkę inwestycyjną w atrakcyjnej lokalizacji. Działka o pow, 10 000 mkw zlokalizowana przy al. 1000-lecia w Białej Podkaskiej. Do działki są gotowe projekty hali, hotelu, restauracji i domu do wykorzystania. Oferta dostępna za pośrednict...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

4 000 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
10000 m2
-
15872366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27491795 15872366 Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow. 7302 mkw. Położoną w atrakcyjnym terenie w pobliżu trasy A2 (E30) i Urzędu Celnego. Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI. W razie pytań proszę o kontakt: Cezary Ma...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 920 800 PLN (400 zł/m2)

-
-
7302 m2
-