• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Działki na sprzedaż Lubelskie Nałęczów Wójcika Grzegorza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wójcika i Grzegorza

Znaleźliśmy 7 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Nałęczów Lubelskie

15611610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22433790 15611610 Nieruchomość składająca się z czterech działek o łącznej powierzchni 2701m2 położona w centrum Nałęczowa przy ul Głębocznica (róg ul. Głębocznica i Poniatowskiego). Nieruchomość uzbrojona w sieci: gazową, wodociągową, kanalizacji sanitarnej miejski...

Nałęczów (Lubelskie, gm. Nałęczów)

1 090 000 PLN

-
-
2701 m2
-
15613456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22476504 15613456 Na sprzedaż działka 0,17 ha (1689 m2) w miejscowości Ludwinów.Działka o numerze 141 położona jest tylko 6 km od Nałęczowa.Wymiary: 46 m długości, 40 m szerokościSymbol: BR – grunty rolne zabudowane Warunki zabudowy -Działka posiada warunki zabudowy...

Ludwinów (Lubelskie, gm. Nałęczów)

249 000 PLN

-
-
1689 m2
-
15805383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż

Nałęczów (Lubelskie, gm. Nałęczów)

99 000 PLN

-
-
4500 m2
-
15867154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27336929 15867154 Działka rolna o powierzchni 3424 m2, położona w malowniczej miejscowości Charz A,  zaledwie ok 1 km od uzdrowiskowego Nałęczowa. Okolica zachwyca wyjątkowym krajobrazem - słynie z urokliwych lessowych wąwozów, zielonych terenów oraz ciszy sprzyjające...

Nałęczów (Lubelskie, gm. Nałęczów)

319 000 PLN (93 zł/m2)

-
-
3424 m2
-
14622305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2919883 14622305 Działka w Nałęczowie z dużym potencjałem inwestycyjnym Działka o powierzchni 2074 mkw. Bardzo dobra lokalizacja,niemal w samym sercu Nałęczowa. Idealna oferta dla osób poszukujących nieruchomości w miejscowości o wysokich walorach turystycznych. ...

Nałęczów (Lubelskie, gm. Nałęczów)

649 000 PLN (313 zł/m2)

-
-
2074 m2
-
15633464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22896044 15633464 Duża działka o pow. 2,15 ha (20150 m2) składająca się z dwóch mniejszych o kształcie trapezu, zadrzewiona położona na wzgórzu w m. Chruszczów Kolonia gm. Nałęczów pow. puławski woj. lubelskie. Działka -powierzchnia 20150 m2-kształt trapezu-mocno na...

Chruszczów-Kolonia (Lubelskie, gm. Nałęczów)

650 000 PLN

-
-
20150 m2
-
15737421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24885951 15737421 Nałęczów - przestronna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, widokiem na las i malownicze pola Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2831 m² , położonej w jednej z najbardz...

Nałęczów (Lubelskie, gm. Nałęczów)

359 000 PLN

-
-
2831 m2
-