• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Działki na sprzedaż Lubelskie Płouszowice-Kolonia Imienia Por. Antoniego Wszelakiego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: por., imienia, Wszelakiego, Płouszowice-Kolonia i Antoniego

Znaleźliśmy 678 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Lubelskie

15875343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27525521 15875343 Złap wiosenny sezon i zacznij budowę bez tracenia miesięcy na papierologię. Szukasz działki nad Jeziorem Białym, ale przeraża Cię wizja wycinki drzew, wyrównywania terenu i biegania po urzędach za pozwoleniami? Ta oferta rozwiązuje wszystkie te prob...

Orchówek (Lubelskie, gm. Włodawa)

245 000 PLN

-
-
1004 m2
-
15870842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27441060 15870842 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu wyjątkowy grunt budowlany o powierzchni 4259 m2, położony w malowniczej miejscowości Stary Gaj, w gminie Wojciechów. Prezentowana nieruchomość usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy,...

Stary Gaj (Lubelskie, gm. Wojciechów)

290 000 PLN

-
-
4259 m2
-
15852485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27033355 15852485 Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy Cicibór Duży osiedle RELAXOferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek mieszkalny jednorodzinny parterowy o powierzchni użytkowej 110 m², zlokalizowany w miejscowości Cicibór Duży, na kameralnym i spokojnym osiedlu...

Cicibór Duży (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

790 000 PLN (988 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15779037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25764506 15779037 Kompleks działek budowlanych - Lublin, prestiżowa lokalizacja, idealne pod dom jednorodzinny lub inwestycję Na sprzedaż oferujemy kompleks 8 atrakcyjnych działek z wydanymi warunkami zabudowy zlokalizowanych w spokojnej i prestiżowej części ...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

609 000 PLN

-
-
1040 m2
-
15687693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23970591 15687693 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt o łącznej powierzchni 5851 m² z czego 2800 m² stanowi teren budowlany. Działka położona jest w malowniczej miejscowości Żabia Wola, w gminie Strzyżewice, województwie lubelskim. Nier...

Żabia Wola (Lubelskie, gm. Strzyżewice)

269 000 PLN

-
-
5851 m2
-
15687320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23960858 15687320 Działka budowlana z mediami i dojazdem - Starościce, gm. Milejów Ta oferta to doskonałe połączenie funkcjonalności i walorów krajobrazowych. Przedstawiamy działkę budowlaną o powierzchni 1054 m², zlokalizowaną...

Starościce (Lubelskie, gm. Milejów)

92 000 PLN

-
-
1054 m2
-
15687284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23960854 15687284 Na sprzedaż oferujemy pięć atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Wilczopole , w gminie Głusk , województwo lubelskie. To doskonała propozycja zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestor&oac...

Wilczopole (Lubelskie, gm. Głusk)

269 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15687283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż