• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Działki na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 679

15870942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27447552 15870942 Działka inwestycyjna o powierzchni 4 212 mkw z budynkiem o pow. 60 mkw, przeznaczonym na sklep spożywczym lub agroturystykę położona w Skowieszynku, 3km od Kazimierza Dolnego, przy skrzyżowaniu trasy PuławyKarczmiskaOpole LubelskieKazimierz Dolny. ...

Skowieszynek (Lubelskie, gm. Kazimierz Dolny)

690 000 PLN (164 zł/m2)

-
-
4212 m2
-
15885432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27730897 15885432 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 45 000 m, składająca się z czterech odrębnych działek oraz drogi dojazdowej, zapewniającej doskonałe połączenie z trasą E30 (2). Poszczególne części nieruchomości obejmują: - 8 711 m - 9 893 m ...

Sławacinek Nowy (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

4 500 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
45000 m2
-
15885453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27730901 15885453 Sprzedam działkę budowlaną o pow. 8711 mkw. Działka zlokalizowana jest w pobliżu trasy E 30. Uzbrojenie działki wodociąg, prąd (siła) linia telefoniczna i światłowód. Wchodzi w skład kompleksu 4 działem z drogą dojazdową łączącą trasę E 30 i pozostał...

Sławacinek Nowy (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

871 100 PLN (100 zł/m2)

-
-
8711 m2
-
15885460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27730900 15885460 Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9784 mkw. Działka zlokalizowana jest w pobliżu trasy E 30. Uzbrojenie działki wodociąg, prąd (siła) linia telefoniczna i światłowód. Wchodzi w skład kompleksu 4 działem z drogą dojazdową łączącą trasę E 30 i pozostał...

Sławacinek Nowy (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

978 400 PLN (100 zł/m2)

-
-
9784 m2
-
15885439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27730899 15885439 Sprzedam działkę budowlaną o pow. 6886 mkw., w Sławacinku Nowym. Działka zlokalizowana jest w pobliżu trasy E30. Uzbrojenie działki: woda, prąd (siła) linia telefoniczna i światłowód. Wchodzi w skład kompleksu 4 działek z drogą dojazdową łącząc...

Sławacinek Nowy (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

688 600 PLN (100 zł/m2)

-
-
6886 m2
-
15885445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27730890 15885445 Na sprzedaż działka rekreacyjna -Twoje miejsce na relaks i odpoczynek! Lokalizacja: Uściąż, Uściąż-Kolonia Powierzchnia: ok. 3000 m Cena: 60.000,00 PLN Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową działkę rekreacyjną (rolną), idealnie nadającą się na...

Uściąż (Lubelskie, gm. Karczmiska)

60 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15885411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27730902 15885411 Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9893 mkw. Działka zlokalizowana jest w pobliżu trasy E 30. Uzbrojenie działki wodociąg, prąd (siła) linia telefoniczna i światłowód. Wchodzi w skład kompleksu 4 działem z drogą dojazdową łączącą trasę E 30 i pozostał...

Sławacinek Nowy (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

989 300 PLN (100 zł/m2)

-
-
9893 m2
-
15885178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27719467 15885178 Działka rolna o powierzchni 13800 mkw. (1,38 ha) położona w Woli Lisowskiej, gmina Lubartów. Teren nieuzbrojony za wyjątkiem prądu, dojazd do nieruchomości z drogi głównej S 19. W najbliższej okolicy - jezioro, pola i las. Szerokość działki - ok....

Wola Lisowska (Lubelskie, gm. Lubartów)

125 000 PLN (9 zł/m2)

-
-
13800 m2
-
15872907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27505460 15872907 Oferta sprzedaży działki rolnej położonej w Konopnicy składającej się z dwóch działek o łącznej pow. 22000 m2. Działka położona jest w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy, z dogodnym asfaltowym dojazdem, w...

Konopnica (Lubelskie, gm. Konopnica)

285 000 PLN (130 zł/m2)

-
-
2200 m2
-
15885446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27730898 15885446 Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9784 mkw. Działka zlokalizowana jest w pobliżu trasy E 30. Uzbrojenie działki wodociąg, prąd (siła) linia telefoniczna i światłowód. Wchodzi w skład kompleksu 4 działem z drogą dojazdową łączącą trasę E 30 i pozostał...

Sławacinek Nowy (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

978 400 PLN (100 zł/m2)

-
-
9784 m2
-
15849492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26969247 15849492 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDziałka budowlana z dwoma budynkami w złym stanie technicznym do rozbiórki, położona w ścisłej zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej w dzielnicy Krasnegostawu Zastawie Przedmieście przy ulicy Łukasińskieg...

Krasnystaw (Zastawie) (Lubelskie, gm. Krasnystaw)

160 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
2337 m2
-
15867154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27336929 15867154 Działka rolna o powierzchni 3424 m2, położona w malowniczej miejscowości Charz A,  zaledwie ok 1 km od uzdrowiskowego Nałęczowa. Okolica zachwyca wyjątkowym krajobrazem - słynie z urokliwych lessowych wąwozów, zielonych terenów oraz ciszy sprzyjające...

Nałęczów (Lubelskie, gm. Nałęczów)

319 000 PLN (93 zł/m2)

-
-
3424 m2
-