• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: lubelskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15897168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27996196 15897168 NOWY i Gotowy Apartament w stanie deweloperskim 3 pokojowy o powierzchni 51,34m2 położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z kuchnią w aneksie o pow. 19,84m2 z salonu wyj...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

787 419 PLN (15 440 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15888984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom blisko Miasteczka Wilanów | GARAŻ | OG. PODŁ. 27837598 15888984 DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI WILANÓW POWSIN B1(English version below)> NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE <- sprzedaży podlega budynek B1 w inwestycji Zielony Ruczaj- cesja umowy deweloperskiej- 5 minut (2,4 km) od Placu V...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (11 489 zł/m2)

5
2
174 m2
2024
15288544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwurodzinny na sprzedaż- Bibianów 14821598 15288544 NUMER OFERTY W BIURZE: SDELB32025Idealna oferta dla inwestora lub dwóch rodzin!Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwóch domów w zabudowie bliźniaczej, usytuowanych na narożnej działce w miejscowości Bibianów na obrzeżach Ozorkowa,  o łą...

Bibianów (Łódzkie, gm. Parzęczew)

750 000 PLN (2 143 zł/m2)

10
-
350 m2
2002
15894390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941654 15894390 Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu (14) o łącznej powierzchni 12,1847 ha. Położone są w Brzeszczach w woj. małopolskim. Łączny kształt działek tworzy nieregularny wielobok. Teren nieruchomości stanowi zieleń wysoką i niską....

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

7 300 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
121847 m2
-
15894388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941653 15894388 Nieruchomości (kompleks siedmiu działek) położone są w Brzeszczach przy ul. Drobniaka. Zlokalizowane są na terenach pogórniczych. Łączny kształt działek tworzy nieregularny wielobok zbliżony do prostokąta. Teren nieruchomości stanowi zieleń...

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

6 500 000 PLN (74 zł/m2)

-
-
88112 m2
-
15894386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941650 15894386 Nieruchomość położona w Libiążu w rejonie ul. Kopalnianej o powierzchni 1449 m² w skład której wchodzi działka 23631 zapisana w księdze wieczystej KR1C000649863. Działka o kształcie prostokąta, położona na terenie nierówn...

Libiąż (Małopolskie, gm. Libiąż)

210 000 PLN (145 zł/m2)

-
-
1449 m2
-
15894385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941649 15894385 Nieruchomość o powierzchni 1051m², zlokalizowana w Libiążu w rejonie ul. Kopalnianej, w skład której wchodzi działka nr 351560 zapisana w księdze wieczystej KR1C000649863. Nieruchomość stanowi nieużytki częściowo porośni...

Libiąż (Małopolskie, gm. Libiąż)

52 550 PLN (50 zł/m2)

-
-
1051 m2
-
15889064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27842431 15889064 lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 37,53 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Stanisława Moniuszki 25 wraz z udziałem wynoszącym 58810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

87 000 PLN (2 351 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15885014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27715508 15885014 Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcjausługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 złm2 netto Treść ogłoszenia: Syndyk masy up...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

391 402 PLN (64 zł/m2)

-
-
6131 m2
-
15877803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27579138 15877803 Syndyk masy upadłości oferuje na sprzedaż obiekt restauracyjno - noclegowy, położony w bliskiej odległości autostrady A1 (węzeł Świerklany). Restauracja umożliwia prowadzenie działalności przez cały rok. Część noclegowa oferuje pokoje gości...

Świerklany (Śląskie, gm. Świerklany)

2 155 000 PLN (1 094 zł/m2)

12
-
1970 m2
-
15870298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27425847 15870298 Ogłoszenie nr 28PN2026 Burmistrz Dzierżoniowa ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2 o pow. użytkowej 70,92 m2, położonego na parterze budynku przy ul. Świdnickiej 44 w Dzierżoniowie, w...

Dzierżoniów (Dolnośląskie, gm. Dzierżoniów)

300 000 PLN (4 286 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15868129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27365691 15868129 Syndyk sprzeda lokal mieszkalny - I PRZETARG Syndyk Masy Upadłości Piotra Pawlaczyka – Magdalena Żylińska, sygnatura akt GW1GGUp32024, zaprasza do udziału w pierwszym pisemnym, ofertowym, nieograniczonym przetargu dotycz...

Lubiszyn (Lubuskie, gm. Lubiszyn)

261 900 PLN (3 446 zł/m2)

3
-
76 m2
-