• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: lubelskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15897612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż Ursynów 4 pokoje idealne dla rodziny 28007663 15897612 Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego 4 pokojowego mieszkania o pow. 73,7 m2 na Ursynowie Imielinie przy ul. Marii Grzegorzewskiej kilka minut spacerem do metra.Usytuowane na II piętrze w kameralnym IV piętrowym budynku położonym wśród...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 068 000 PLN (14 491 zł/m2)

4
1
73.7 m2
1980
15897012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27992467 15897012 Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju 187 metrowy, ekskluzywny dwupoziomowy apartament położony na ostatnim 9 piętrze nowoczesnego wieżowca w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy – Saskiej Kępie z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 655 000 PLN (30 241 zł/m2)

5
-
187 m2
2007
15891145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27889989 15891145 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

648 000 PLN (10 900 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15886688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży ciche 2 pok Ursynów metro Natolin 27764073 15886688 Potencjał aranżacyjny w sercu zielonego Natolina – ul. Lasek BrzozowyMościcki Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwustronne, niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone przy cichej i kameralnej ulicy Lasek Brzozowy.Propozycja dla ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 000 PLN (14 667 zł/m2)

2
1
43.5 m2
1983
15876729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki z MPZP 27550011 15876729 Działki z MPZP, usługowo-mieszkaniowe w doskonałej lokalizacji. Dodatkowe informacje:Bartosz tel. 573 094 074 Na sprzedaż teren składający się z dwóch działek, o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym, zlokalizowana w miejscowości Ujście (województwo w...

Ujście (Wielkopolskie, gm. Ujście)

1 599 000 PLN

-
-
7113 m2
-
15844113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyja działka budowlana 995m2 Ursynów Jeziorki 26821413 15844113 Działka budowlana na sprzedaż – Warszawa Ursynów Jeziorki, ul. Dawidowska.Biuro nieruchomości Mościcki z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej w Warszawie, w dzielnicy Ursynów Jeziorki. To idealna propozycja dla osób...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN

-
-
995 m2
-
15830655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 6 pokoi na Ursynowie do sprzedaży 26676885 15830655 Przestrzeń, zieleń – 6-pokojowe mieszkanie 130 m² na Natolinie, blisko metraNa sprzedaż przestronne, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 130 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na warszawskim Ursynowie – Natolin. Idealna pr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (14 297 zł/m2)

6
1
129.4 m2
1995
15667848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad wodą Sokole-Kuźnica 23609918 15667848 TYLKO U NAS na sprzedaż całoroczny, piętrowy dom wolnostojący w zabudowie letniskowej, zlokalizowany w malowniczej Sokolej-Kuźnicy, w samym sercu Borów Tucholskich. Nieruchomość znajduje się zaledwie 70 metrów od linii brzegowej Zalewu Koronowskiego ...

Sokole-Kuźnica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Koronowo)

860 000 PLN (6 992 zł/m2)

4
2
123 m2
2015
15897784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 28009769 15897784 *** 0% prowizji, bez podatku PCC! ****** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! ***Na sprzedaż nowe, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem o powierzchni 89 m2 do którego przynależy 150-metrowy ogródek oraz jedno miejsce parkingowe (z moż...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 149 000 PLN (12 910 zł/m2)

4
2
89 m2
2025
15872895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27504405 15872895 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Opis lokalizacji:Przestronne mieszkanie położone na łódzkich Kozinach, w pobliżu Manufaktury. Lokalizacja łączy wygodę życia blisko centrum z kameralnym i zielonym otoczeniem.Otoczenie nieruchomości:Mieszk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

429 000 PLN (8 412 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15577609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21705572 15577609 Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 200 m2, położony w spokojnej części Brwinowa, na ustawnej działce 850 m2. Budynek z 2014 roku, solidnie wykonany z betonu komórkowego i ocieplony styropianem (10 cm), łączy funkcjonalność z możliw...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

2 100 000 PLN (10 500 zł/m2)

4
3
200 m2
2014
15889523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 5 pokoi media miejskie Bobrowiec 27851961 15889523 1 389 000 zł SPRZEDAŻ 170 M2 LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM BOBROWIECKAMERALNA INWESTYCJA !!!WSZYSTKIE MEDIA MIEJSKIE !!!OBA LOKALE DOSTĘPNE !!!Przedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym o powierzchni użyt...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 389 000 PLN (8 171 zł/m2)

6
3
170 m2
2027