• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: lubelskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15897856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28011475 15897856 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Dwupokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym blokuOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest w bliskiej odległości od wrocławskiego...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (15 484 zł/m2)

2
1
31 m2
1980
15896428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam ciekawe 2 pok Ursynów metro Natolin 27980232 15896428 Oferuję do zakupu komfortowe mieszkania na Ursynowie w doskonałej lokalizacji, które spełni oczekiwania zarówno singla, pary, jak i inwestora.Mieszkanie o powierzchni 49,6 m2, usytuowane na pierwszym piętrze 8-piętrowego budynku z 2000 roku, położone...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

788 000 PLN (15 887 zł/m2)

2
1
49.6 m2
2000
15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963
15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001
15757773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25306640 15757773 Działka budowlano-usługowa 1500 m² Wola Krakowiańska, gmina NadarzynNa sprzedaż działka o powierzchni 1500 m², położona w miejscowości Wola Krakowiańska przy ul. Jastrzębskiej (gmina Nadarzyn). To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod...

Wola Krakowiańska (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

330 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15678015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23807714 15678015 Oferta wyłącznie w naszym biurze!Wyjątkowa rezydencja z bajkowym ogrodem, oaza prywatności i przestrzeni Szukasz miejsca, które zachwyci Cię niepowtarzalnym klimatem, przestrzenią i bliskością natury? Oto dom, który urzeka już od pierwszego spojrzen...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

4 190 000 PLN (11 026 zł/m2)

5
1
380 m2
2006
15606584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22332144 15606584 Oferta dla dewelopera! Grunt o powierzchni 12,72 ha pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą.Działka znajduje się w miejscowości Żółwin obok Podkowy Leśnej.Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego z którego wynika , iż minimalna powi...

Żółwin (Mazowieckie, gm. Brwinów)

31 800 000 PLN (251 zł/m2)

-
-
126900 m2
-
15560879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21340154 15560879 Płatność tylko gotówką!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie przy ulicy Obywatelskiej w Łodzi.NIERUCHOMOŚĆPrezentowane mieszkanie o powierzchni 73,1 metrów kwadratowych położone jest na czwartym piętrze w zmodernizowanym bloku ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

3
2
73 m2
1970
15553714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21053122 15553714 Mieszkanie 93,09 m2 z miejscem parkingowym i komórką lokatorską !Wyłączność w naszym biurze!Mam przyjemność Państwu zaprezentować :Nie było jeszcze na rynku - mieszkanie 93,09 m2 ,3 -pokojowe w kameralnym budynku z 2017 roku.Usytuowane na pierwszym p...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

930 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
2
93 m2
2017
15420521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18147147 15420521 Drogi inwestorze ,przedsiębiorco polecamy gotowca inwestycyjnego.Chcesz zainwestować swoje środki finansowe ,długoterminowy gotowy najem przyniesie stabilne zyski . Lokal obecnie wynajmowany z umową długoterminową.Lokalizacja: Lokal znajduje się w Ce...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 080 000 PLN (15 429 zł/m2)

11
-
70 m2
2007
14776074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 188841 14776074 Ta działka doskonale nadaje się pod budowę osiedla domków jednorodzinnych-wszystkie media w drodze. Działka w Mrokowie o pow. 9225m2, o regularnym kształcie i wymiarach ok. 33x280, a do tego wszystkie media w drodze.Dużym atutem lokalizacji jest poło...

Mroków (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

3 300 000 PLN (358 zł/m2)

-
-
9225 m2
-