• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 108

15677440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 23790361 15677440 Malownicze Siedlisko w Okolicach Radzynia PodlaskiegoNa sprzedaż urokliwe siedlisko położone w spokojnej okolicy Radzynia Podlaskiego, idealne dla osób pragnących uciec od zgiełku miasta i cieszyć się sielskim życiem na wsi. Nieruchomość o powierzchn...

Ossowa (Lubelskie, gm. Wohyń)

770 000 PLN

11
-
5500 m2
-
15756312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25250441 15756312 Lokale użytkowe - Narcyzowe Osiedle, Lublin Nowoczesna inwestycja w sercu młodego osiedla - potencjał, który pracuje na Ciebie Cena: 12 000 złm² netto Dostępne powierzchnie: 54 m² 88 m² Opis inw...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

651 360 PLN (12 062 zł/m2)

11
-
54 m2
-
15840996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26787632 15840996 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość ADR - zlokalizowana na terenie WOC Małaszewicze. Hala z gęstością obciążenia ogniowego powyżej 4000 MJ mkw. Hala dostosowana pod składowanie produktów ADR (sadza, lateks, kauczuk, itd). Mamy przyjemność zaprezentow...

Terespol (Małaszewicze małe) (Lubelskie, gm. Terespol)

8 750 000 PLN (2 780 zł/m2)

1
-
3147 m2
2016
15815083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26624578 15815083 Budynek usługowy, magazyn, budynek produkcyjny, GarbówBudynek:- ok 500 metrów powierzchni użytkowej- 2 kondygnacyjny- wolnostojący- rok budowy 2022- wykonany z gazobetonu (600)- ściany działowe z bloczków gazobetonowych- stropy monolityczne- rampa pr...

Garbów (Lubelskie, gm. Garbów)

2 500 000 PLN (3 731 zł/m2)

1
-
670 m2
-
15743552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25014187 15743552 Oferuję na sprzedaż budynek handlowy o powierzchni 588 m2, z czego 400 m2 to powierzchnia handlowa a pozostała to zaplecze magazynowe. Nieruchomość położona  w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum miejscowości Obsza, w województwie lubelskim. Budynek...

Obsza (Lubelskie, gm. Obsza)

2 800 000 PLN (4 762 zł/m2)

1
-
588 m2
2020
15742412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24991242 15742412 Do sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu użytkowego o powierzchni 868,30 mkw. na podstawie przydziału Pracowniczej Spółdzielni Mieszkaniowej Kolejarz, położonego w Lublinie przy ul. Zimowej 5.Budynek, w którym znajduje się lokal, s...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

1 325 000 PLN (1 526 zł/m2)

1
-
868.3 m2
1993
15212352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 12740958 15212352 Przedstawiam Państwu interesującą nieruchomość usługową na sprzedaż, idealną pod prowadzenie działalności gospodarczej. Działka położona jest w pierwszej linii zabudowy, przy ul. Łagiewnickiej w Lublinie (boczna ul. Turystycznej). Miejscowy Plan Z...

Lublin (Tatary) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 880 000 PLN (10 444 zł/m2)

11
-
180 m2
2002
15617738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22549753 15617738 Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję - lokal usługowy zlokalizowany w miejscowości Wólka , tuż obok ul. Turystycznej, przy wyjeździe z Lublina. Projekt umożliwia dostosowanie nieruchomości do różnorodnych cel&amp...

Wólka (Lubelskie, gm. Wólka)

599 000 PLN (7 488 zł/m2)

11
-
80 m2
2023
15442648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18665243 15442648 Mamy do zaoferowania lokal położony w centrum miasta przy skrzyżowaniu ulicy Okopowej z Narutowicza. Wejście znajduje się w korytarzu wychodzącym prawie bezpośrednio na róg ulic - przy przejściu dla pieszych. Dokładny adres budynku to...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

129 000 PLN (6 143 zł/m2)

11
-
21 m2
-
15810746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26417071 15810746 Na sprzedaż atrakcyjny lokal piętrowy, usługowo–mieszkalny przy kompleksie usługowo handlowym Lwowska 23 z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomość idealnie nadaje się zarówno do prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczej, jak i d...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

577 000 PLN (4 710 zł/m2)

1
-
122.5 m2
-
15771610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25590009 15771610 Na sprzedaż hala magazynowa z częścią biurową o łącznej powierzchni 721,17m 2 Obiekt jest częścią budynku o łącznej pow. 1620,92 m 2 Hala o pow. 721,17m 2 w tym biuro 98,71 m 2 Hala o pow. 900,10 m 2 + w tym biuro 98,71m 2 MEDIA: ...

Lublin (Zadębie) (Lubelskie, gm. Lublin)

3 966 000 PLN (5 501 zł/m2)

11
-
721 m2
-
15798649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26177668 15798649 LOKALIZACJAKamień to urokliwa miejscowość położona w bliskiej odległości od Wisły, która nadaje jej niepowtarzalnego uroku oferując jednocześnie dostęp do naturalnego piękna. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój, przyrodę i bliskość ...

Kamień (Lubelskie, gm. Łaziska)

3 950 000 PLN (6 583 zł/m2)

1
-
600 m2
-