• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubelskie Nałęczów Wójcika Grzegorza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wójcika i Grzegorza

Znaleźliśmy 3 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Nałęczów Lubelskie

15743779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25018801 15743779 Jeśli szukasz swojego miejsca do życia w uzdrowiskowej miejscowości, to mieszkanie jest idealnym rozwiązaniem. Niski czynsz (128 zł), niecały 1 km od Parku Zdrojowego, bez względu na to czy chcesz zamieszkać tu na stałe, czy traktować to jako miejsce...

Nałęczów (Lubelskie, gm. Nałęczów)

235 000 PLN (7 833 zł/m2)

1
1
30 m2
1992
15500072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19930036 15500072 Piękne mieszkanie na nowopowstałym, spokojnym osiedlu w Nałęczowie - pierwsze piętro w niskim, kameralnym bloku.Mieszkanie 1-pokojowe gotowe do wprowadzenia! Zaprojektowane i urządzone w wysokim standardzie. Wykończenie pomieszczeń wykonane zostało w...

Nałęczów (Lubelskie, gm. Nałęczów)

425 000 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
34 m2
2019
15472258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19333035 15472258 Mieszkanie na sprzedaż - ulica Partyzantów w Nałęczowie!Na sprzedaż niewielka kawalerka. Lokal o powierzchni 18,6 mkw znajduje się na trzecim piętrze w 3-piętrowym budynku.Nieruchomość składa się z:salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 15,8 mkw,ła...

Nałęczów (Lubelskie, gm. Nałęczów)

99 000 PLN (5 500 zł/m2)

1
1
18 m2
1982