• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 351

15885314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27723673 15885314 Mieszkanie  w Lublinie przy ul. Odlewniczej, 2-pokojowe, o powierzchni 36,7m, na II piętrze w bloku IV-piętrowym. Ogrzewanie oraz woda ciepła z sieci miejskiej. Jeden pokój przechodni. Popularna, zielona dzielnica, blisko plac zabaw, szkoła i skle...

Lublin (Tatary) (Lubelskie, gm. Lublin)

312 000 PLN (8 667 zł/m2)

2
1
36 m2
1960
15888774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27825029 15888774 Na sprzedaż zadbane mieszkanie 2-pokojowe (43,62 m²) z 2019 r. w dzielnicy Ponikwoda.Atuty: - duży balkon 10 m² (otwarty widok),- 3 ostatnie piętro - cisza i prywatność.- oddzielna kuchnia, - zabudowy stolarskie - w kuchni, łazience i przedpokoju- ek...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

525 000 PLN (12 036 zł/m2)

2
-
43.62 m2
2019
15893770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27920500 15893770 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOferta sprzedaży przestronnego, wysokiego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 74 m², położonego na parterze kameralnego, zadbanego bloku z końca lat 50. w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina – n...

Lublin (Wieniawa) (Lubelskie, gm. Lublin)

688 000 PLN (9 297 zł/m2)

3
-
74 m2
1959
15879343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27613317 15879343 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,09 m², położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z 1982 roku bez windy.Nieruchomość idealna dla:- rodziny z dziećmi (komfortowy metraż),- inwestora szukającego bezpiecznej lokaty kapitał...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

384 000 PLN (6 737 zł/m2)

3
1
57 m2
1982
15872339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490607 15872339 Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Aleja Tysiąclecia w Białej Podlaskiej.Nieruchomość powiada powierzchnię 36.4m2, znajduje się na 2 piętrze, a jej skład wchodzą:-Salon-Pokój-Kuchnia-Łazienka-PrzedpokójDo mieszkania przynależy również duża piwn...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

233 000 PLN (6 472 zł/m2)

2
1
36 m2
1957
15879341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27613315 15879341 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m², położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1974 roku bez windy.Nieruchomość idealna dla:- rodziny z dziećmi 2+1,- inwestora szukającego bezpiecznej lokaty kapitału (mieszkanie na wy...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

284 000 PLN (7 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15893374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27909724 15893374 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok. 65 m², zlokalizowane na 3 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Poligonowej. Nieruchomość w stanie deweloperskim daje możliwość aranżacji wnętrza według własnego gustu i potrz...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

770 000 PLN (11 846 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15893372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27909722 15893372 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie w centrum Lublina przy ul. Lubartowskiej 34. Mieszkanie z balkonem, do remontu — idealne do własnej aranżacji lub pod inwestycję.W skład mieszkania wchodzą:2 pokoje,kuchnia,łazienka,kor...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

320 000 PLN (7 111 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15881319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27628184 15881319 Na sprzedaż mieszkanie na Miasteczku Akademickim na ul. Sowińskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze (ostatnim) w bloku z cegły po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z:- pokoju nr 1 - 10,2 m2- pokoju nr 2 - 18,1 m2- kuchni - 6,3 m2 - łazie...

Lublin (Wieniawa) (Lubelskie, gm. Lublin)

567 000 PLN (12 064 zł/m2)

2
1
47 m2
1959
15862011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27221058 15862011 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lwowskiej w Lublinie, z pięknym widokiem na panoramę Starego Miasta.Nieruchomość stanowi świetną propozycję inwestycyjną idealną pod wynajem. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz atrakcyjna lok...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

375 000 PLN (10 135 zł/m2)

2
1
37 m2
1980
15799937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26200271 15799937 Na sprzedaż ładne, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, położone przy ul. Kąpielowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 34,2 m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Przestronny salon z aneksem kuchennym...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

286 000 PLN (8 412 zł/m2)

2
1
34 m2
1984
15739990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24945074 15739990 Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie położone na zielonym osiedlu przy ul. Piaskowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 68.91m2, położona jest na 4 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Duży salon z wyjściem na balkon-3 Sypialnie-Łazienka-...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

327 000 PLN (4 809 zł/m2)

4
1
68 m2
1984