• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 427

15161486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wśród świerków 11308871 15161486 Dom na działce otoczonej świerkami. Wolnostojący, działka 1300 m2. Dwa duże pokoje, nowoczesna kuchnia, łazienka i korytarz. W bryle budynku dodatkowe pomieszczenie z oddzielnym wejściem, które służy za kotłownię i letnią kuchnię.  Dwa lata temu prze...

Pólko (Lubelskie, gm. Niemce)

859 000 PLN (7 809 zł/m2)

2
1
110 m2
1970
15160539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna nad zalewem 11280474 15160539 Działka rekreacyjna tuż przy Zalewie w Pałecznicy. W kształcie prostokąta o wym. 23 m x 44 m. zadrzewiona, nie ogrodzona.  Droga dojazdowa gminna, gruntowa. Przyłącze elektryczne na działce, woda w odległości ok 200 m. W planie zagospodarowania przes...

Pałecznica (Lubelskie, gm. Niedźwiada)

70 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15130962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Snopków Z Potencjałem 10545860 15130962 Działka o powierzchni 0,7080 Ha zlokalizowane w miejscowości Snopków gmina Jastków. Kształt prostokąta o wymiarach przybliżonych 68m x 96m.Ukształtowanie terenu zróżnicowane.Dojazd do działki z dwóch stron.Prąd w działce.Działka ulokowana w cichej i ...

Snopków (Lubelskie, gm. Jastków)

708 000 PLN

-
-
7080 m2
-
14586505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche spokojne miejsce 2889173 14586505 Zabudowana działka 7750 m2 o wymiarach 25 m x 310 m. Na działce drewniany dom i murowane budynki gospodarcze. Dom z lat 60 - tych ubiegłego wieku. Stan do generalnego remontu lub rozbiórki. Pozostałe budynki murowane z czerwonej cegły w stanie dobrym...

Marcinów (Lubelskie, gm. Abramów)

289 000 PLN (4 129 zł/m2)

2
-
70 m2
1965
14558065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wolnostojący ciekawy projekt 2017R garaż 2863679 14558065 Wolnostojący dom blisko Lublina z szybkim i wygodnym dojazdem, zarówno od trasy Lublin- Łęczna jak też od strony lotniska w Świdniku. Dom gotowy do wprowadzenia. Jednopiętrowy, komfortowy podzielony na strefę dziennągościnną i prywatnąnocną na piętrz...

Łuszczów Drugi (Lubelskie, gm. Wólka)

1 250 000 PLN (7 813 zł/m2)

5
2
160 m2
2017
15554453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy Wileńskiej 21077608 15554453 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy Wileńskiej na osiedlu LSM. Funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie gotowe do zamieszkania. Mieszkanie jest bardzo ciepłe i przytulne, położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym z windą, wybud...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

685 000 PLN (11 048 zł/m2)

3
1
62 m2
2017
15548563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek biurowy na sprzedaż 20915958 15548563 Do sprzedaży duży dwukondygnacyjny budynek z lokalami handlowo - usługowo - biurowymi o powierzchni 700 m2. Położony w Lublinie przy ulicy Olszewskiego w bardzo atrakcyjnym miejscu z bezpośrednim dojazdem z ulicy. Budynek jest ogrodzony, posiada dwa ...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

3 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

12
-
700 m2
1990
15539012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje Radości Niskie Piętro 20797727 15539012 3 pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku przy ulicy Radości.Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku z windą, rozkładowe, dwustronne.Mieszkanie do remontu odświeżenia.Mieszkanie o powierzchni 60,80 m2, w skład którego wchodzą:- Salon - ...

Lublin (Czuby południowe) (Lubelskie, gm. Lublin)

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
1985
15539013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane na obrzeżach Lublina 20797725 15539013 Rewelacyjna oferta dostępna tylko w biurze Royal Nieruchomości!! Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Wilczopole-Kolonia, zaledwie 2 km od granicy miasta. W skład oferty wchodzą dwie działki o powierzchni 900 m² oraz jedna wię...

Wilczopole-Kolonia (Lubelskie, gm. Głusk)

139 000 PLN

-
-
900 m2
-
15534906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 145 m2 20713785 15534906 Dom wolnostojący o powierzchni ok. 145 m2, na działce 643 m² - idealny dla rodziny lub inwestoraZapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu z 1975 roku, położonego na obrzeżach miasta, w wyjątkowo cichej i spokojnej lokalizacji przy ślep...

Lublin (Kośminek) (Lubelskie, gm. Lublin)

895 000 PLN (6 172 zł/m2)

4
2
145 m2
1975
15520077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z baloknem 20380514 15520077 Przestronne i jasne mieszkanie z balkonem, idealne dla osób ceniących komfort i dogodną lokalizację. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, co pozwala na dowolne zaaranżowanie przestrzeni według indywidualnych potrzeb. Do dyspozycji jest r...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

519 000 PLN (7 985 zł/m2)

3
1
65 m2
1965
15494606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje, Do wejścia , Felin 19818412 15494606 Komfortowe mieszkanie na Osiedlu Europejskim etap Oslo!Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze w bloku z windą z 2024r..Powierzchnia 31m2 obejmuje: aneks kuchenny otwarty na salon z wyjściem na duży ponad 8m2 balkon, sypialnię oraz łazienkę z toa...

Lublin (Felin) (Lubelskie, gm. Lublin)

449 000 PLN (14 484 zł/m2)

2
1
31 m2
2024