• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

na wynajem Lubelskie Lublin

Znalezionych ofert: 119

15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15893544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27913758 15893544 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę wynajmu nieruchomości znajdującej się w doskonale skomunikowanej części Lublina, w dzielnicy Wrotków. LOKALIZACJA: Nieruchomość usytuowana je...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

8 000 PLN (31 zł/m2)

6
1
257 m2
-
15896614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27984032 15896614 Mieszkanie o powierzchni około 45 m, które czeka właśnie na Ciebie. To świetna opcja dla studentów i młodych pracujących, którzy cenią sobie bliskość uczelni, dobrą komunikację i przystępne ceny. W mieszkaniu znajdziesz dwa pokoje, z czego jeden je...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
1
45 m2
1935
15896601 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27984035 15896601 Do wynajęcia polowa piętra (II piętro) o pow. całkowitej 180 mkw., w lokalu użytkowym w Lublinie, zaprojektowanym specjalnie pod działalność biurowo-usługową, przy ul. Wojciechowskiej, w nowym budynku. Na piętrze znajduje się: - 4 pokoi biurowych o p...

Lublin (Konstantynów) (Lubelskie, gm. Lublin)

10 000 PLN (56 zł/m2)

8
-
180 m2
2015
15896599 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27984033 15896599 1300zł za wszystko! Oferujemy do wynajęcia dwa pokoje - jedno- lub dwuosobowe - z balkonem, znajdujące się w czteropokojowym domu. Każdy pokój jest, dobrze doświetlony i zapewnia komfortowe warunki do mieszkania. Cena wynajmu wynosi 1300 zł za pokó...

Lublin (Sławinek) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 300 PLN (130 zł/m2)

11
-
10 m2
-
15885321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27723669 15885321 Oferta mieszkania na Kalinowszczyźnie o powierzchni 37 m znajduje się w wieżowcu przy ul. Okrzei, zapewniając doskonałą lokalizację i dostęp do wszystkich udogodnień. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, posiada przestronny balkon oraz przynależy do ...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 400 PLN (39 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15896173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27971184 15896173 MAGAZYNY DO WYNAJĘCIA - POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE I WIATA Do wynajęcia kompleks powierzchni magazynowych z możliwością najmu całości lub wybranej hali. Dostępne powierzchnie: magazyn nr 1 - 1 880 m² magazyn nr 2 wraz z pomieszczeniami so...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

109 900 PLN (30 zł/m2)

11
-
3663 m2
-
15878029 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27587032 15878029 Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 65 m², zlokalizowany na 1 piętrze biurowca w dzielnicy Bursaki. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pomieszczeń oraz toalety, co pozwala na wygodne zorganizowanie przestrzen...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

3 300 PLN (51 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15876123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27531254 15876123 Nowoczesna kawalerka z balkonem i garażem ul. Operowa Lublin Na wynajem funkcjonalna i komfortowa kawalerka o powierzchni blisko 31 m², położona w nowoczesnym budynku z 2017 roku przy ul. Operowej w Lublinie. To idealna propozycja dla ...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 100 PLN (70 zł/m2)

1
-
30 m2
2017
15894918 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27951923 15894918 Mieszkanie do wynajęcia w Lublinie w centrum przy ul. Orlej, 2-pokojowe (rozkładowe) o powierzchni 40 mkw., na I piętrze, w niskiej zabudowie. Mieszkanie zadbane, łazienka i kuchnia po remoncie, umeblowane i wyposażone. Łazienka i wc razem. Balkon....

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 800 PLN (45 zł/m2)

2
1
40 m2
1974
15894465 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27942758 15894465 Lokal użytkowy do wynajęcia. Czwarte piętro w zadbanym biurowcu, 4 min od centrum Lublina. W cenie woda, ogrzewanie, parking, ochrona 16h24, sprzątanie korytarzy i toalet. Budynek posiada podjazd dla wózków inwalidzk...

Lublin (Kośminek) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 565 PLN (52 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15894416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27942010 15894416 Lokale usługowo-biurowe i magazyny do wynajęcia - Lublin Do wynajęcia oferujemy funkcjonalne lokale usługowo-biurowe oraz magazyny w bardzo dobrej lokalizacji w Lublinie. Idealna propozycja dla firm poszukujących przestrzeni biurowej, usługowej l...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 638 PLN (26 zł/m2)

11
-
63 m2
-