• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

na wynajem Lubelskie

Znalezionych ofert: 173

15891034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27885798 15891034 Lokal biurowy do wynajęcia na Ponikwodzie - idealne rozwiązanie dla Twojej firmy! Znajduje się w domu jednorodzinnym na parterze, z niezależnym wejściem, co gwarantuje komfort i prywatność. W skład oferty wchodzi: Przestronny, nieumeblowany pokój ...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

500 PLN (28 zł/m2)

1
-
18 m2
2012
15891048 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27885809 15891048 Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 214 m, usytuowany w samym sercu Zamościa. Lokal posiada bezpośrednie wejście z ulicy oraz przestronne witryny, które zapewniają doskonałą widoczność i przyciągają uwagę przechodniów. Przed budyn...

Zamość (Nowa osada) (Lubelskie, gm. Zamość)

7 000 PLN (33 zł/m2)

11
-
214 m2
-
15891030 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27885797 15891030 Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 214 m, usytuowany w samym sercu Zamościa. Lokal posiada bezpośrednie wejście z ulicy oraz przestronne witryny, które zapewniają doskonałą widoczność i przyciągają uwagę przechodniów. Przed budyn...

Zamość (Nowa osada) (Lubelskie, gm. Zamość)

7 000 PLN (33 zł/m2)

2
-
214 m2
-
15891039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27885800 15891039 Na wynajem lokal o powierzchni 19,14 m, usytuowany w samym sercu Zamościa! Lokal znajduje się na I piętrze z bezpośrednim wejściem z ulicy, co zapewnia łatwy dostęp dla klientów i pracowników. Przed budynkiem dostępne są wygodne miejsca parkingowe, c...

Zamość (Nowa osada) (Lubelskie, gm. Zamość)

1 100 PLN (55 zł/m2)

1
-
20 m2
2005
15891036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 27885815 15891036 Do wynajęcia plac na Czechowie, przy ul. Choiny, przy Biedronce, o powierzchni 20 mkw., możliwość doprowadzenia prądu, postawienia pawilonu, korzystania z wc. Dobre miejsce na róznego rodzaju handel, działalność. Oferta dostępna WYŁĄCZNIE za pośr...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
20 m2
-
15885322 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27723670 15885322 Poszukujesz komfortowego, funkcjonalnego miejsca do zamieszkania w świetnej lokalizacji? Ta kawalerka o powierzchni 22 m to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Położona tuż przy centrum, na terenie Miasteczka Akademickiego, zapewnia wygodę, bliskość atra...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 500 PLN (68 zł/m2)

1
1
22 m2
1945
15889759 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokojowe mieszkanie. Zwierzęta akceptowane 27861242 15889759 Do wynajęcia komfortowe, zadbane i funkcjonalnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kwarcowej 36 w Lublinie, położone w nowoczesnej części miasta — w dzielnicy Węglinek. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania gotowego do wprowadzenia,...

Lublin (Węglinek) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15888116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27803121 15888116 Odstępne - lokal pod działalność beauty wellness - 72 mkw; Lublin, ul. Fabryczna . Do odstąpienia w pełni przygotowany lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja paznokci,masaż, brwi; rzęsy, kosmetyka lub usługi wellness. L...

Lublin (Za cukrownią) (Lubelskie, gm. Lublin)

37 000 PLN (514 zł/m2)

3
-
72 m2
2007
15888115 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27803120 15888115 Odstępne - lokal pod działalność beauty wellness - 72 mkw; Lublin, ul. Fabryczna . Do odstąpienia lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja paznokci,masaż, brwi; rzęsy, kosmetyka lub usługi wellness. Lokal jest estetycznie...

Lublin (Za cukrownią) (Lubelskie, gm. Lublin)

10 000 PLN (139 zł/m2)

3
-
72 m2
2007
15885170 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27719463 15885170 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu funkcjonalnego budynku usługowego w Sadurkach - doskonałe miejsce na biuro, działalność gospodarczą czy usługi. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 125 m zlokalizowana jest bezpośrednio przy głównej trasie Lub...

Sadurki (Lubelskie, gm. Nałęczów)

6 000 PLN (48 zł/m2)

10
-
125 m2
2012
15885418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 27730895 15885418 Do wynajęcia działka inwestycyjna o powierzchni 11 780 mkw., w pobliżu przejścia granicznego. Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI.  W razie pytań proszę o kontakt: Cezary Mazur,  601 938 548 , cezary.mazur@ad-rem....

Horbów-Kolonia (Lubelskie, gm. Zalesie)

5 000 PLN (0 zł/m2)

-
-
11780 m2
-
15885184 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27719462 15885184 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu funkcjonalnego budynku usługowego w Sadurkach - doskonałe miejsce na biuro, działalność gospodarczą czy usługi. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 125 m zlokalizowana jest bezpośrednio przy głównej trasie Lub...

Sadurki (Lubelskie, gm. Nałęczów)

6 000 PLN (48 zł/m2)

11
-
125 m2
2012