• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Mieszkania na wynajem Lubelskie

Znalezionych ofert: 26

15873153 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27513029 15873153 Oferuję do wynajęcia mieszkanie położone w Białej Podlaskiej przy ulicy Żeromskiego 47.W skład mieszkania wchodzi:• korytarz • łazienka • pokój dzienny z aneksem kuchennym• pokój • pokój W skład nieruchomości wchodzą też: • obszerny balkon• komórka l...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 550 PLN (46 zł/m2)

3
-
55.75 m2
2021
15687492 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23965480 15687492 Do wynajęcia umeblowane mieszkanie 2 pokoje, 38,57 m² 1 piętroOferuję do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38,57 m² zlokalizowane na 1. piętrze w spokojnej okolicy, blisko komunikacji miejskiej, sklepów oraz szpitala....

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 400 PLN (37 zł/m2)

2
1
38 m2
1997
15735777 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24861214 15735777 Na wynajem mieszkanie o powierzchni 47,69 m² w bloku wybudowanym w 2021 roku! Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z windą.Składa się z:- salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz wyjściem na duży balkon,- dwóch pokoi,- łazienki z WC,- przedpo...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 600 PLN (34 zł/m2)

3
1
47 m2
2021
15807004 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26358277 15807004 Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie położone na Lubelskim Sławinie, na popularnym osiedlu Botanik przy ul. Zielone Wzgórze. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w budynku z 2019 roku, co zapewnia wysoki standard wykończenia, estetyczne...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 200 PLN (59 zł/m2)

2
1
37 m2
2019
15789342 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25936521 15789342 Do wynajęcia od zaraz, doskonale zlokalizowana kawalerka z oddzielną kuchniąLOKALIZACJA: • Kawalerka położona jest w spokojnej, zielonej okolicy na lubelskim Czechowie, przy ul. Organowej. • Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do najważniejszych punkt...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 700 PLN (74 zł/m2)

1
1
23 m2
1996
15813930 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26609913 15813930 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem.Schludne, komfortowe mieszkanie 48,8 m2 ulokowane na 2 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Terebelskiej 56Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, gotowe do wynajęcia, idealne ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 500 PLN (31 zł/m2)

2
1
48.8 m2
1995
15821286 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26588228 15821286 NOWOCZESNE MIESZKANIE NA WYNAJEM LUBLIN LSM Homfi przedstawia Państwu atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia w Lublinie, dostępne od 1 stycznia 2026 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz doskonałą lokalizację.LOKAL...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 900 PLN (56 zł/m2)

2
1
52 m2
2020
15341277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 16284069 15341277 Prezentuję Państwu do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu w Białej Podlaskiej.Mieszkanie na ulicy Wroczyńskiego w spokojnej części osiedla z dala od zgiełku.Powierzchnia lokalu 50,38 m2 a na niej salon z otwartą kuchnią oraz 2 niezależne pokoje. Wy...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 400 PLN (48 zł/m2)

3
1
50.38 m2
2023
15558639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 21245338 15558639 Do wynajęcia mieszkanie w Śródmieściu Lublina – idealne na biuroProwadź swój biznes w sercu miasta!LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się przy ul. Fryderyka Chopina, w ścisłym centrum Lublina. To prestiżowa lokalizacja, w której swoje siedziby mają insty...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 000 PLN (33 zł/m2)

3
-
60 m2
1939
15776072 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25693365 15776072 Oferujemy na wynajem przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 60 m², zlokalizowane na parterze w spokojnej i zielonej części Lublina, przy ul. Lipińskiego. W skład mieszkania wchodzą:dwa przytulne, niezależne pokoje, duży, jasny sa...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

2 300 PLN (38 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15772624 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25614846 15772624 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego oraz jasnego mieszkanie położonego na pierwszym piętrze w bloku 4 piętrowym z windą o powierzchni 37,2 m2, zlokalizowane przy ul. Podmiejskiej 57 w Białej Podlaskiej.Układ mieszkania to prze...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 000 PLN (54 zł/m2)

2
1
37.2 m2
2018
15646868 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23227401 15646868 Komfortowe mieszkanie do wynajęcia w samym sercu Lublina – Krakowskie PrzedmieścieSzukasz przestronnego, wygodnego mieszkania w topowej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy wynajem lokalu o powierzchni 45 m² przy ul. Krakowskie Przedmieś...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 600 PLN (58 zł/m2)

2
-
45 m2
-