• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 583

15884272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27698386 15884272 Szukasz mieszkania z potencjałem inwestycyjnym lub stabilną lokatą kapitału? Ta nieruchomość to świetna okazja w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Lublinie.Położenie w ścisłym centrum Lublin, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasto oraz...

Lublin (Stare miasto) (Lubelskie, gm. Lublin)

549 000 PLN (10 358 zł/m2)

3
1
53 m2
1958
15869116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27401304 15869116 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,1 m², zlokalizowane na parterze w niskiej zabudowie w Lublinie.Lokal składa się z:- trzech niezależnych pokoi- osobnej, widnej kuchni- łazienki- przedpokojuMieszkanie jest w stanie do zamieszkania,...

Lublin (Dziesiąta) (Lubelskie, gm. Lublin)

450 000 PLN (9 574 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
15877010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27560266 15877010 Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogródku z otwartym widokiem To mieszkanie daje Ci tę codzienność. Nowoczesne wnętrze, światło i spokój wszystko gotowe, by od razu zamieszkać.Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,1 m², p...

Lublin (Węglin północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

610 000 PLN (16 053 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15871063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27455605 15871063 Wyobraź sobie miejsce, gdzie codziennie budzisz się w ciszy, tuż przy ścianie lasu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Lublina. Ta wyjątkowa działka w Motyczu to propozycja dla osób, które nie uznają kompromisów tylko ...

Motycz (Lubelskie, gm. Konopnica)

770 000 PLN (159 zł/m2)

-
-
4857 m2
-
15777714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25736493 15777714 Marzysz o miejscu, gdzie dzień zaczyna się śpiewem ptaków, a kończy widokiem zachodu słońca odbijającego się w tafli wody?W zielonej, spokojnej części Janowa Lubelskiego - Ruda - czeka przestrzeń, w której codzienność zwalnia.Na sprzedaż oferuję malo...

Ruda (Lubelskie, gm. Janów Lubelski)

988 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
8200 m2
-
12399444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 736197 12399444 Działka w samym centrum Kazimierza Dolnego przy Rynku z wszystkimi mediami na działce. Działka budowlana o powierzchni 929m2 tuż przy Rynku w ścisłym centrum Kazimierza Dolnego malowniczo położona na tle Kościoła Farnego i Zespołu Zamkowego na tereni...

Kazimierz Dolny (Lubelskie, gm. Kazimierz Dolny)

1 999 000 PLN (2 152 zł/m2)

-
-
929 m2
-
15895370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962207 15895370 Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m², położony na działce 970 m², na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim. Nieruchomość położona jest pod Lublinem, ale dzięki wygodnemu dojazdowi (około ...

Łomnica (Lubelskie, gm. Urszulin)

595 000 PLN (7 933 zł/m2)

4
2
75 m2
2022
15872666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27499447 15872666 Oferta dotyczy działki o powierzchni 1200 m², położona w gminie Mełgiew w miejscowości ŻURAWNIKI – w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Szukasz miejsca pod wymarzony dom lub inwestycję w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem...

Żurawniki (Lubelskie, gm. Mełgiew)

119 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15797270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26140082 15797270 GRATKA DLA INWESTORA . Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne o powierzchni ok.135 m2 liczonej po podłodze ( w KW 101m2). Mieszkanie wybudowane w roku 2008 składa się z dwóch lokali 3 pokojowych z oddzielnymi kuchniami na piętrze III i IV do których jes...

Lublin (Rury) (Lubelskie, gm. Lublin)

999 999 PLN (7 407 zł/m2)

6
2
135 m2
2005
15890650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27882877 15890650 Na sprzedaż nowoczesny, środkowy segment położony na kameralnym osiedlu w Sławacinku Starym (od ul. Warszawskiej, Biała Podlaska).Nieruchomość posiada powierzchnię 125m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Przestronny salon z jadalnią i wyjściem na ogróde...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 147 000 PLN (9 176 zł/m2)

4
1
125 m2
2025
15871686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27474028 15871686 Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², zlokalizowane przy ul. Wallenroda w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta, w pobliżu UMCS oraz KUL.Mieszkanie przeszło generalny remont i od tego czasu pozostaje niezamies...

Lublin (Rury) (Lubelskie, gm. Lublin)

618 000 PLN (11 036 zł/m2)

2
1
56 m2
1960
15666165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584745 15666165 Na sprzedaż murowany dom położony w pięknej i cichej okolicy, bardzo blisko centrum Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni całkowitej 104m2, w skład której wchodzą:PARTER:-Salon z jadalnią-Kuchnia-Łazienka z WC-Przedpokój ze schowkiem-Kotłownia...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

350 000 PLN (3 365 zł/m2)

3
2
104 m2
1960