• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

na sprzedaż Lubelskie Biała Podlaska

Znalezionych ofert: 107

15739990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24945074 15739990 Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie położone na zielonym osiedlu przy ul. Piaskowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 68.91m2, położona jest na 4 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Duży salon z wyjściem na balkon-3 Sypialnie-Łazienka-...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

327 000 PLN (4 809 zł/m2)

4
1
68 m2
1984
15879352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27613314 15879352 Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, obok Zofilasku, przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 45.91m2, znajduje się na parterze, a w jej skład wchodzą:-Salon (z możliwością połączenia z kuchnią)-Kuc...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

317 000 PLN (7 044 zł/m2)

3
1
45 m2
1969
15865693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27304860 15865693 #REZERWACJA#Na sprzedaż mieszkanie ul. Królowej JadwigiOferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,30 m², położone na 2. piętrze w budynku mieszkalnym przy ulicy Królowej Jadwigi.Mieszkanie składa się z:4 ustawnych pokoioddzielnej ku...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

425 000 PLN (5 903 zł/m2)

4
1
72 m2
1989
15596952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22110956 15596952 Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 8291 mkw (0,83ha), przylegającą bezpośrednio do głównej trasy E30DK2 oraz ul. Warszawskiej w Białej PodlaskiejNieruchomość gruntowa jest objęta studium zagospodarowania przestr...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 470 000 PLN (298 zł/m2)

-
-
8291 m2
-
15872150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27486006 15872150 #REZERWACJA#Na sprzedaż ładne mieszkanie po remoncie, położone przy ul. Kopernika w Białej Podlaskiej.Nieruchomość znajduje się na parterze, posiada powierzchnię 50.44m2, a w jej skład wchodzą:-Przestronny salon z wyjściem na balkon typu Loggia-Sypia...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

375 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
1
50 m2
1990
15834935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26712447 15834935 #REZERWACJA#Na sprzedaż przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na osiedlu Jagiellońskim, przy ul. Zygmunta Augusta w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 48.6m2, znajduje się na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Przestronny sal...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

387 000 PLN (8 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1983
15627862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22791403 15627862 Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w okolicach ul. Podleśnej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok. 115m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Salon-2 pokoje-Łazienka-Przedpokój-Wiatrołap-Przedsionek1 PIĘTRO:-2 pokoje-Kuchnia-Łazien...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

427 000 PLN (3 713 zł/m2)

5
2
115 m2
1985
14525951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 138688 14525951 Pawilon handlowo-usługowy w ścisłym centrum Białej Podlaskiej.Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjny Pawilon Handlowo-Usługowy, znajdujący się w ścisłym centrum Białej Podlaskiej, nieopodal Placu Wolności.Nieruchomość oddana do użytku w 2001 roku skł...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

711 000 PLN (2 168 zł/m2)

11
-
328 m2
2000
15879355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27613313 15879355 #REZERWACJA#Na sprzedaż bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie, położone przy ul. Aliny Fedorowicz w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię całkowitą 110m2 - użytkową 93,91m2, znajduje się na 3 i 4 piętrze w bloku z windą, a w jej skład w...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

597 000 PLN (5 427 zł/m2)

4
2
110 m2
2007
15777721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25736501 15777721 Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone przy ulicy Łukaszyńskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 66,55 m2, znajduje się na 2 piętrze, a w jego skład wchodzą:-Salon z wyjściem na balkon-Dwie sypialnie-Łazienka-WC-PrzedpokójDodatkowo...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

417 000 PLN (6 318 zł/m2)

3
1
66 m2
1978
14416645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 126769 14416645 Na sprzedaż budynek przemysłowo-usługowo-magazynowy w dobrym stanie technicznym, położony w bardzo dobrej lokalizacji, na osiedlu Kołychawa, w miejscowości Biała Podlaska, powiat bialski, woj. Lubelskie.Obiekt znajduje się bezpośrednio przy drodze pu...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 487 000 PLN (1 360 zł/m2)

11
-
2564 m2
-
15861866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27214399 15861866 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona przy ul. Robotniczej w Białej PodlaskiejNieruchomość położona jest w drugiej linii zabudowy i posiada prywatną drogę dojazdową wchodzącą w skład i powierzchnię działki.Objęta Miejscowym Planem Zagosp...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

247 000 PLN (183 zł/m2)

-
-
1347 m2
-