• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

na sprzedaż Lubelskie Biała Podlaska

Znalezionych ofert: 107

15765655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25478744 15765655 Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone przy ulicy Kolejowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.Układ:- salon z wyjściem na balkon,- trzy sypialnie,- kuchnia,- łazienka,-przedpokój.Dodatkowo do mieszkania przynależ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

285 000 PLN (4 750 zł/m2)

4
1
60 m2
1975
15826713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633278 15826713 Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone przy ulicy Sidorskiej obok Akademii Bialskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.Możliwość nabycia mieszkania przez obcokrajowców - bez formalności!Układ mieszkania:- salon z...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

299 000 PLN (4 746 zł/m2)

3
1
63 m2
1994
15885426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27730849 15885426 Oferujemy Państwu nowoczesny, wolnostojący dom położony w spokojnej i urokliwej okolicy przedmieść Białej Podlaskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz szybki dostęp do miejskich udogodnień. Dom znajduje się zaledwie ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 000 060 PLN (6 250 zł/m2)

6
2
160 m2
2015
15885177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27719474 15885177 Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow. 10 360 mkw. Położoną w atrakcyjnym terenie w pobliżu trasy A2 (E30) i Urzędu Celnego. Na działce posadowiona jest hala o pow. 476 mkw., o wysokości 6 m. Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUC...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

4 144 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
10360 m2
-
15760998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25370234 15760998 Oferuję do sprzedania przestronne mieszkanie mieszczące się w Białej Podlaskiej przy ul. Łukaszyńskiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 66,60 m2, dodatkowo przypisana jest piwnica o powierzchni ok. ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

392 940 PLN (5 900 zł/m2)

3
-
66.6 m2
1978
15877392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27569236 15877392 Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej przy ul. Sitnickiej 76 na działce o nr ewid. 1121 i pow. 3560 m², na której zlokalizowany jest budynek usługowo -mieszkalny.Dane techniczne budynku:1. Powierzchnia zabudowy ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 700 000 PLN (5 297 zł/m2)

1
-
698.56 m2
-
15872370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27491797 15872370 Marzysz o własnym domu na spokojnych przedmieściach Białej Podlaskiej? Oto wyjątkowa okazja! Na sprzedaż 30 atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni od 800 do 1100 m każda, z wymiarami 25 m x 32 m, usytuowanych na rozbudowującym się osiedlu dom...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

200 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15872368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27491796 15872368 Sprzedam działkę inwestycyjną w atrakcyjnej lokalizacji. Działka o pow, 10 000 mkw zlokalizowana przy al. 1000-lecia w Białej Podkaskiej. Do działki są gotowe projekty hali, hotelu, restauracji i domu do wykorzystania. Oferta dostępna za pośrednict...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

4 000 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
10000 m2
-
15872366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27491795 15872366 Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow. 7302 mkw. Położoną w atrakcyjnym terenie w pobliżu trasy A2 (E30) i Urzędu Celnego. Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI. W razie pytań proszę o kontakt: Cezary Ma...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 920 800 PLN (400 zł/m2)

-
-
7302 m2
-
15872380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27491794 15872380 Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow. 6440 mkw. Położoną w atrakcyjnym terenie w pobliżu trasy A2 (E30) i Urzędu Celnego. Na działce posadowiona jest hala o pow. 476 mkw., o wysokości 6 m. Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHO...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 576 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
6440 m2
-
15850833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27009417 15850833 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDziałka z MPZP: PU przeznaczona na działalność typu sklep, magazyn, produkcja, usługi, warsztat, biura.Biała Podlaska, ul Sidorska.Dostępne wszystkie media.Możliwość wysokiej zabudowy.Jeden właściciel, Księga Wie...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 012 500 PLN (270 zł/m2)

-
-
3750 m2
-
15704127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24256488 15704127 Mieszkanie na sprzedaż Aleja Tysiąclecia, Biała Podlaska!Funkcjonalny układ, świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny!Lokal o powierzchni 57,6 m² znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie jest dwustronne, dobrze doświetlon...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

320 000 PLN (5 614 zł/m2)

4
1
57 m2
1970