• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 411

15888823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27829269 15888823 Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego klimatyzowanego w Mikłusach o pow. 60 m2 na działce o pow. 2600 m2 Dom po gruntownej modernizacji w 2016 roku - klimatyzowany, elewacja oraz poddasze ocieplone styropianem i wełną, wymienione zostało: poszycie da...

Mikłusy (Lubelskie, gm. Trzebieszów)

480 000 PLN (8 000 zł/m2)

3
1
60 m2
1979
15894916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27951922 15894916 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9100 mkw położona w miejscowości Tomaszowice Kolonia  z możliwością podziału do 9 odrębnych działek budowlanych. Opis nieruchomości: - Powierzchnia : 9100 mkw  - Media : prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz...

Tomaszowice-Kolonia (Lubelskie, gm. Jastków)

1 650 000 PLN (181 zł/m2)

-
-
9100 m2
-
15894917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27951924 15894917 Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu o pow. 130 m2 położonego w urokliwym miejscu, zaledwie 6 km od Nałęczowa i 18 km od malowniczego Kazimierza Dolnego. Ta nieruchomość to idealne rozwiązanie dla osób ceniących spokojne otoczenie, bliskość natury i f...

Kębło (Lubelskie, gm. Wąwolnica)

1 400 000 PLN (10 769 zł/m2)

5
2
130 m2
2024
15146335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
UNIKAT: Historyczny Dworek z 1911 roku w Sercu Pol 10959794 15146335 UNIKAT: Historyczny Dworek z 1911 roku w Sercu Polesia - AdampolZ ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym, położoną w malowniczej miejscowości Adampol (woj. lubelskie). To miejsce, gdzie historia z poc...

Adampol (Lubelskie, gm. Wyryki)

990 000 PLN (3 113 zł/m2)

6
2
318 m2
1911
15848770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26947643 15848770 Inwestycja z gotowym projektem i pozwoleniem – Łubcze, woj. lubelskieNa sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o ponadprzeciętnym potencjale – budynek po byłej Szkole Podstawowej z projektem rozbudowy i zmianą sposobu użytkowania na dom opieki dla osób s...

Łubcze (Lubelskie, gm. Jarczów)

1 320 000 PLN (812 zł/m2)

11
-
1625 m2
1991
15894843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949682 15894843 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem przy ul. Żeromskiego w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o wysokim standardzie, położona na parterze w nowoczesnym budynku z 2018 roku. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalno...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

430 000 PLN (9 149 zł/m2)

2
1
47 m2
2018
15877765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27578482 15877765 Dom, w którym od razu czujesz spokójW Jaszczowie (gmina Milejów) czeka na Ciebie komfortowy dom wolnostojący z 2013 roku, położony na dużej, zielonej działce 3400 m². To miejsce dla osób, które chcą mieć swoją przestrzeń, oddech od miasta i prawdziwy...

Jaszczów (Lubelskie, gm. Milejów)

890 000 PLN (7 355 zł/m2)

5
2
121 m2
2013
15887332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780860 15887332 Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4 Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego skład wchodzą:-Salon z wyjściem na duży balkon typu Loggia-2 Sypialnie-K...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

269 000 PLN (5 490 zł/m2)

3
1
49 m2
1997
15894606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27946422 15894606 Na sprzedaż duża działka siedliskowa położona w miejscowości Stasinów, gmina Radzyń Podlaski, województwo lubelskie.Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnej kolonii, w otoczeniu pól, łąk oraz lasów, co czyni ją idealnym miejscem dla osób poszukuj...

Stasinów (Lubelskie, gm. Radzyń Podlaski)

330 000 PLN (3 837 zł/m2)

3
1
86 m2
1970
15890667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27882878 15890667 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Sławacinek Stary, nieopodal Białej Podlaskiej.Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (2MRU) - ustala się podstawowe przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

169 000 PLN (168 zł/m2)

-
-
1006 m2
-
15870842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27441060 15870842 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu wyjątkowy grunt budowlany o powierzchni 4259 m2, położony w malowniczej miejscowości Stary Gaj, w gminie Wojciechów. Prezentowana nieruchomość usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy,...

Stary Gaj (Lubelskie, gm. Wojciechów)

290 000 PLN

-
-
4259 m2
-
15784979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25864603 15784979 Na sprzedaż oferujemy kompleks sześciu działek budowlanych zlokalizowanych w urokliwej miejscowości Osówka , w gminie Niemce , województwo lubelskie. Dostępne działki: Działka nr 1 - Powierzchnia: 1315 m² W...

Osówka (Lubelskie, gm. Niemce)

175 000 PLN

-
-
1142 m2
-