• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 411

15772657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25615719 15772657 Na sprzedaż trzypiętrowy dom z 1995r. Miejscowość: Łuków, ul. Kleeberga Cicha i spokojna okolica z widokiem na drzewa i pola! Powierzchnia działki: 550 m² zadbana, ogrodzona, z licznymi drzewkami i krzewami Na działce znajduje się garaż Dom z cegł...

Łuków (Lubelskie, gm. Łuków)

799 000 PLN (2 854 zł/m2)

9
2
280 m2
1995
15881312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27628186 15881312 Na sprzedaż dom położony przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok 64m2, a w jego skład wchodzą:-Salon-Duża Sypialnia-Pokój-Kuchnia z Jadalnią-Łazienka-Przedpokój-Kotłownia-Wiatrołap.Dom 2 lata temu przeszedł reno...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

427 000 PLN (6 672 zł/m2)

3
1
64 m2
1960
15867105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27335386 15867105 Na sprzedaż przytulny dom z ładną działką położony w miejscowości Piszczac, powiat Bialski.Nieruchomość posiada powierzchnię ok 200m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Przestronny salon z wyjściem na taraspodwórko-Duża kuchnia-Pokój gościnny-Pokój pomi...

Piszczac (Lubelskie, gm. Piszczac)

757 000 PLN (3 785 zł/m2)

6
1
200 m2
1996
15444181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18690841 15444181 Chełm, budynek biurowo-techniczny, 1565,50 m2, sprzedam, 1 700 000. Nieruchomość z potencjałem na placówkę zdrowia lub biura. Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zlokalizowana jest na terenie zabudowy mieszkalno-usługowej, o dominującej funkcji...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

1 700 000 PLN (1 086 zł/m2)

5
1
1565 m2
-
14805682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 34916 14805682 Oferujemy do sprzedaży lub wynajęcia nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej przy ul. Jana Pawła II 196 na działce o nr ewid. 185853 i pow. 1545 m², na której zlokalizowany jest budynek magazynowo-handlowy z częścią biurowo-socjalną.Budynek magazyn...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 495 000 PLN (2 925 zł/m2)

1
-
1195 m2
1970
15894318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27940458 15894318 Oferujemy na sprzedaż działka rolno-budowlana o regularnym, prostokątnym kształcie położona w spokojnej miejscowości Zabłocie, gm. Kodeń.Na nieruchomości znajdują się:starszy dom drewniany,dom murowany w stanie do wykończenia.Media:prąd,woda.Cicha, z...

Zabłocie (Lubelskie, gm. Kodeń)

135 000 PLN (993 zł/m2)

5
2
136 m2
1995
15888427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814061 15888427 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, składające się z pokoju, kuchni, łazienki z toaletą i przedpokoju. Mieszkanie dostępne do zaraz, stan do remontu.Do mieszkania przynależy piwnica.W otoczeniu znajduje się sporo zielonej przestrzeni. sklepy, szkoła, p...

Kraśnik (Lubelskie, gm. Kraśnik)

198 000 PLN (6 000 zł/m2)

1
1
33 m2
1980
15853782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27060504 15853782 Oferujemy dwustronne mieszkanie na 3 piętrze składające się z salonu z balkonem, sypialni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Dzięki dwustronnemu układowi mieszkanie jest jasne i dobrze doświetlone, a jego układ daje duże możliwości aranżacji według wła...

Kraśnik (Lubelskie, gm. Kraśnik)

248 000 PLN (5 391 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15707090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24313140 15707090 Oferujemy na sprzedaż działkę budowlano-rekreacyjna o powierzchni 1022 m² w miejscowości Łomnica, gmina Urszulin brama do Poleskiego Parku Narodowego!Położona w pierwszej linii zabudowy.Atuty lokalizacji:Serce Poleskiego Parku Narodowego jeziora, ści...

Łomnica (Lubelskie, gm. Urszulin)

138 000 PLN (135 zł/m2)

-
-
1022 m2
-
15888435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27814063 15888435 Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 0,30 ha w spokojnej miejscowości Zdziłowice Czwarte. To wyjątkowa nieruchomość, która łączy w sobie część zabudowaną oraz rolną, każda po około 50% powierzchni.Na terenie działki znajdują się stare, klimaty...

Zdziłowice (Lubelskie, gm. Godziszów)

138 000 PLN (46 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15888426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814060 15888426 Oferujemy na sprzedaż piękne, klimatyczne mieszkanie usytuowane w kamienicy w świetnej lokalizacji. Nieruchomość łączy w sobie urok przedwojennej architektury z nowoczesnym standardem. W 2025 r., w mieszkaniu wykonano gruntowny remont podczas którego...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

748 000 PLN (8 698 zł/m2)

2
1
86 m2
1930
15888425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814059 15888425 Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w spokojnej dynamicznie rozwijającej się dzielnicy blisko Zalewu Zemborzyckiego. Bardzo jasne ciepłe i słoneczne dzięki dużym panoramicznym oknom. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone na 5 piętrze składa...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

529 000 PLN (13 564 zł/m2)

2
1
39 m2
2024