• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 411

15838552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26733149 15838552 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną nieruchomość łączącą komfort mieszkania z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej w jednym miejscu.Dom o łącznej powierzchni 137,64 m² obejmuje część mieszkalną oraz biuro (gabinet). Do biura dobudowany je...

Jastków (Lubelskie, gm. Jastków)

1 094 000 PLN (7 985 zł/m2)

5
2
137 m2
2010
15774378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25650048 15774378 Marzysz o własnym miejscu nad wodą z potencjałem inwestycyjnym?Ta działka w Klementowicach (gm. Kurów) to prawdziwa perełka 4,6 ha powierzchni, z czego niemal całość stanowi malowniczy staw.Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania teren przeznac...

Klementowice (Lubelskie, gm. Kurów)

2 950 000 PLN (73 zł/m2)

-
-
40620 m2
-
15888424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27814062 15888424 Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 50 arów, położoną w malowniczej miejscowości Rozdoły koło Sitna. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 47 x 102 m i położona jest na zróżnicowanym terenie, częściowo porośniętym drzewami i krzewam...

Rozdoły (Lubelskie, gm. Sitno)

35 000 PLN (7 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15888432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27814056 15888432 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1207 m² położona w miejscowości Suszno, gm. Włodawa. Nieruchomość ma regularny kształt prostokąta (ok. 39 × 31 m), położona jest w spokojnej okolicy nowych domów jednorodzinnych. Teren ...

Suszno (Lubelskie, gm. Włodawa)

79 000 PLN (65 zł/m2)

-
-
1207 m2
-
15863796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27256644 15863796 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,03 m², zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Mieszkanie dostępne będzie w sierpniu 2026 r. do odbioru.Do mieszkania przynależy mi...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

548 000 PLN (10 960 zł/m2)

3
1
50 m2
2026
15780593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25806514 15780593 Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 0,1924 ha (1924 m²), położona w miejscowości Turka, gmina Wólka.Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony jest pod zabudowę komercyjną (symbol U).Na działce znajduje się...

Turka (Lubelskie, gm. Wólka)

480 000 PLN (249 zł/m2)

-
-
1924 m2
-
15775561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25681069 15775561 Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, wybudowany według projektu Zx143 firmy Z500.Powierzchnia użytkowa 203,6 m², działka 1203 m² w spokojnej części Modliborzyc (woj. lubelskie).Dom z pełnym piętrem, dużymi przesz...

Modliborzyce (Lubelskie, gm. Modliborzyce)

648 000 PLN (3 176 zł/m2)

5
3
204 m2
2022
15691961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24027203 15691961 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową, ekologiczną i pięknie położoną nieruchomość z widokiem na Dolinę Bystrzycy.Otoczoną zachwycającym ogrodem, zaprojektowanym przez architekta krajobrazu.Działka i ogród zaprojektowane z sercem i dbałością o każdy szczeg...

Łuszczów Pierwszy (Lubelskie, gm. Wólka)

1 148 000 PLN (7 220 zł/m2)

5
2
159 m2
1999
15519782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20369783 15519782 Oferujemy na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym. Składający się z piwnicy, parteru, piętra i strychu.Główne wymiary działki 46 x 175. Służebność przejazdu po działce. Zapraszam na prezentację.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezenta...

Zamość (Lubelskie, gm. Zamość)

299 000 PLN (1 759 zł/m2)

4
2
170 m2
1990
14933627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5037403 14933627 Szukasz wyjątkowej działki? Innej niż wszystkie? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam przepiękną, klimatyczną działkę budowlaną w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko miasta. Działka znajduje się w Dębowcu, zaledwie 10 minut drogi od Zamościa, ...

Dębowiec (Lubelskie, gm. Skierbieszów)

138 000 PLN (91 zł/m2)

-
-
1509 m2
-
15605815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 22313758 15605815 Oferujemy na sprzedaż piękną działkę w malowniczej okolicy składającą się z części mieszkalnej, zabudowanej starym domem drewnianym, budynkiem gospodarczym przerobionym na mieszkalny, stodołą.Pierwsze zdjęcie to wizualizacja.Około 60 procent działki...

Grabówki (Lubelskie, gm. Wąwolnica)

358 000 PLN (35 zł/m2)

-
-
10110 m2
-
15886988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27773309 15886988 3 pokoje + salon 2 piętro dwustronne idealne pod inwestycjęNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łukaszyńskiej, usytuowane na 2 piętrze.Nieruchomość o bardzo praktycznym układzie składa się z:3 oddzielnych pokoi,przestronnego ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

357 000 PLN (5 174 zł/m2)

4
1
69 m2
1980