• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 1 413

15691961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24027203 15691961 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową, ekologiczną i pięknie położoną nieruchomość z widokiem na Dolinę Bystrzycy.Otoczoną zachwycającym ogrodem, zaprojektowanym przez architekta krajobrazu.Działka i ogród zaprojektowane z sercem i dbałością o każdy szczeg...

Łuszczów Pierwszy (Lubelskie, gm. Wólka)

1 148 000 PLN (7 220 zł/m2)

5
2
159 m2
1999
15519782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20369783 15519782 Oferujemy na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym. Składający się z piwnicy, parteru, piętra i strychu.Główne wymiary działki 46 x 175. Służebność przejazdu po działce. Zapraszam na prezentację.Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezenta...

Zamość (Lubelskie, gm. Zamość)

299 000 PLN (1 759 zł/m2)

4
2
170 m2
1990
14933627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5037403 14933627 Szukasz wyjątkowej działki? Innej niż wszystkie? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam przepiękną, klimatyczną działkę budowlaną w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko miasta. Działka znajduje się w Dębowcu, zaledwie 10 minut drogi od Zamościa, ...

Dębowiec (Lubelskie, gm. Skierbieszów)

138 000 PLN (91 zł/m2)

-
-
1509 m2
-
15605815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 22313758 15605815 Oferujemy na sprzedaż piękną działkę w malowniczej okolicy składającą się z części mieszkalnej, zabudowanej starym domem drewnianym, budynkiem gospodarczym przerobionym na mieszkalny, stodołą.Pierwsze zdjęcie to wizualizacja.Około 60 procent działki...

Grabówki (Lubelskie, gm. Wąwolnica)

358 000 PLN (35 zł/m2)

-
-
10110 m2
-
15886988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27773309 15886988 3 pokoje + salon 2 piętro dwustronne idealne pod inwestycjęNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łukaszyńskiej, usytuowane na 2 piętrze.Nieruchomość o bardzo praktycznym układzie składa się z:3 oddzielnych pokoi,przestronnego ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

357 000 PLN (5 174 zł/m2)

4
1
69 m2
1980
15580610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21774735 15580610 Możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni. Możliwość zamiany na inne grunty lub budynki w okolicy DZIAŁKA INWESTYCYJNA Międzyleś, gm. TucznaPowierzchnia: 5,1621 ha Cena: 29 PLNm² Nr ew. 3332 Najważniejsze atuty:Wydane warunki zabudowy możliwość...

Międzyleś (Lubelskie, gm. Tuczna)

690 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
51621 m2
-
14303822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23620 14303822 Działka budowlana 4249 m w atrakcyjnej lokalizacji Terespol przy ulicy Wojska Polskiego. Działka z wjazdem o szerokości 16m w dalszej części 35m szerokości - 106-146 m długości.Działka budowlana o powierzchni 4249 m2 położona w Terespolu w atrakcyjne...

Terespol (Lubelskie, gm. Terespol)

259 000 PLN (61 zł/m2)

-
-
4249 m2
-
15778735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25756250 15778735 Działka budowlana z MPZP + możliwość dokupienia działki rolnej Cicibór Duży, 5 min od Białej Podlaskiej! LokalizacjaCicibór Duży spokojna miejscowość położona zaledwie 5 minut od Białej Podlaskiej.Działka znajduje się wśród zabudowań, w najdalszej ...

Cicibór Duży (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

146 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
1424 m2
-
15720062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24583794 15720062 # Możliwość zamiany na inną nieruchomość w innej lokalizacji.Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym Rossosz, powiat bialskiPowierzchnia użytkowa: 107 m²Powierzchnia całkowita: 212 m²Powierzchnia działki: 1000 m²Dom z garażem w bryle budynku, w ...

Rossosz (Lubelskie, gm. Rossosz)

135 000 PLN (637 zł/m2)

5
1
212 m2
1992
15678007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23807089 15678007 **Wyjątkowa Okazja - Nieruchomość Usługowa w Białej Podlaskiej na Sprzedaż**Sprzedaż, ostatnich wolnych działek w okolicy Fedorowicz w Białej Podlaskiej o powierzchni 5000m2. Położone nieopodal ważnego węzła komunikacyjnego, zapewniającego szybki dos...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 000 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15606605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22332134 15606605 Serdecznie zachęcam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą sprzedaży, która stanowi doskonałą inwestycję dla osób poszukujących domu gotowego do wprowadzenia się, z dbałością o każdy szczegół. Zapraszam na prezentację, aby na własne oczy przekonać s...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

995 000 PLN (4 975 zł/m2)

5
2
200 m2
1995
15463467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19128975 15463467 Na sprzedaż duża piękna, zadrzewiona działka budowlana o powierzchni 2.60ha z przedwojennym pałacem, nieopodal miasta Piszczac. Posiadłość zabytkowa, z przepięknym ogrodem dworskim i działką budowlaną o ogromnym potencjale.Działka może zostać podzie...

Zalutyń (Lubelskie, gm. Piszczac)

890 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
26060 m2
-