• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Działki na sprzedaż Lubelskie Biała Podlaska Mała

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mała

Znaleźliśmy 58 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Podlaska Biała Lubelskie

15570218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21533301 15570218 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w Białej Podlaskiej – ul. Sokulska Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 12 439 m², zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się okolicy Białej Podlaskiej, w pobliżu torów kolejowych i głównych dróg k...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 250 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
12439 m2
-
15596952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22110956 15596952 Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 8291 mkw (0,83ha), przylegającą bezpośrednio do głównej trasy E30DK2 oraz ul. Warszawskiej w Białej PodlaskiejNieruchomość gruntowa jest objęta studium zagospodarowania przestr...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 470 000 PLN (298 zł/m2)

-
-
8291 m2
-
15678007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23807089 15678007 **Wyjątkowa Okazja - Nieruchomość Usługowa w Białej Podlaskiej na Sprzedaż**Sprzedaż, ostatnich wolnych działek w okolicy Fedorowicz w Białej Podlaskiej o powierzchni 5000m2. Położone nieopodal ważnego węzła komunikacyjnego, zapewniającego szybki dos...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

3 000 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15403520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 17767844 15403520 Zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych tą rzadką okazją.Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny pod farmę fotowoltaiczną w miejscowości Sławacinek Stary o powierzchni 15 397 metrów kwadratowych, w cenie 30 złotych za metr.Ważną informacj...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

461 910 PLN (30 zł/m2)

-
-
15397 m2
-
15107694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 9973119 15107694 Na sprzedaż działka budowlana 2400 m² – Czosnówka k. Białej PodlaskiejCena: 230 000 PLN – do negocjacjiCena za m²: 96 PLNPowierzchnia działki: 2400 m²Lokalizacja: Czosnówka, gm. Biała Podlaska (ok. 4 km od centrum miasta)Na sprzedaż oferujemy atrakcy...

Czosnówka (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

230 000 PLN (96 zł/m2)

-
-
2400 m2
-
15885432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27730897 15885432 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 45 000 m, składająca się z czterech odrębnych działek oraz drogi dojazdowej, zapewniającej doskonałe połączenie z trasą E30 (2). Poszczególne części nieruchomości obejmują: - 8 711 m - 9 893 m ...

Sławacinek Nowy (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

4 500 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
45000 m2
-
15438977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18565470 15438977 Na sprzedaż działki położone w miejscowości Porosiuki, nieopodal Białej Podlaskiej.Powierzchnia 1640m2. Wymiary 35.5m. x 46m.Skrzynka z prądem powstaje w odległości 85m. od działkiWodociąg przy asfaltowej drodze dojazdowej.Lokalizacja z pewnością zac...

Porosiuki (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

188 000 PLN (115 zł/m2)

-
-
1640 m2
-
15428336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18347322 15428336 Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Porosiuki, nieopodal Białej Podlaskiej.Lokalizacja z pewnością zachwyci każdego, kto marzy o życiu w harmonii z naturą, nie rezygnując przy tym z komfortu i wygody dostępu do miejskiej infrastrukt...

Porosiuki (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

112 000 PLN (111 zł/m2)

-
-
1005 m2
-
15778735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25756250 15778735 Działka budowlana z MPZP + możliwość dokupienia działki rolnej Cicibór Duży, 5 min od Białej Podlaskiej! LokalizacjaCicibór Duży spokojna miejscowość położona zaledwie 5 minut od Białej Podlaskiej.Działka znajduje się wśród zabudowań, w najdalszej ...

Cicibór Duży (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

146 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
1424 m2
-
15398416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17651988 15398416 Na sprzedaż dwie działki o łącznej pow. 2,2992 ha w Białej Podlaskiej.Oferta i cena dotyczy działek razem.Na działkach obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.Zgodnie z MPZP podstawowe przeznaczenie jako tereny łąk z dopuszczeniem u...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

99 000 PLN

-
-
23000 m2
-
15872366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27491795 15872366 Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow. 7302 mkw. Położoną w atrakcyjnym terenie w pobliżu trasy A2 (E30) i Urzędu Celnego. Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI. W razie pytań proszę o kontakt: Cezary Ma...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 920 800 PLN (400 zł/m2)

-
-
7302 m2
-
15872380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27491794 15872380 Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow. 6440 mkw. Położoną w atrakcyjnym terenie w pobliżu trasy A2 (E30) i Urzędu Celnego. Na działce posadowiona jest hala o pow. 476 mkw., o wysokości 6 m. Oferta dostępna za pośrednictwem AD REM NIERUCHO...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 576 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
6440 m2
-