• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Działki na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 679

15870940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27447557 15870940 Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 3 459 m, z szerokością 32 metrów, położona w malowniczym Łuszczowie Pierwszym. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do natury i jednocześnie blis...

Łuszczów Pierwszy (Lubelskie, gm. Wólka)

320 000 PLN (93 zł/m2)

-
-
3459 m2
-
15891056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27885812 15891056 Przedstawiamy ofertę sprzedaży siedliska z domem o pow. 80 m2 i zabudowaniami gospodarczymi, na działce o powierzchni 5181 m, usytuowanego w malowniczej miejscowości Siennica Różana - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji pod Krasnymstawem. To i...

Siennica Różana (Lubelskie, gm. Siennica Różana)

289 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
5818 m2
-
15891053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885819 15891053 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1373  m położona w Jastkowie - jednej z najpopularniejszych lokalizacji pod Lublinem.  Opis nieruchomości: - Lokalizacja: Jastków gm. Jastków- Powierzchnia działki: 1373 m - Zabudowa zagrodowa wolnostojąca z dopus...

Jastków (Lubelskie, gm. Jastków)

260 000 PLN (189 zł/m2)

-
-
1373 m2
-
15891028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885813 15891028 Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki siedliskowej o powierzchni 5181 m, usytuowanej w malowniczej miejscowości Siennica Różana - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji pod Krasnymstawem. To idealna propozycja dla osób marzących o własnym domu z...

Siennica Różana (Lubelskie, gm. Siennica Różana)

289 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
5818 m2
-
15872967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27509139 15872967 Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Skrobów, gm. Lubartów. Osiem działek budowlanych o powierzchni od 1314 m2 do 1340 m2.Działka o powierzchni 1339m2 w cenie 129 000 zł Działka o powierzchni 1340m2 w cenie 119 000 zł Działka o powie...

Skrobów (Lubelskie, gm. Lubartów)

129 000 PLN

-
-
1314 m2
-
15850041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26986585 15850041 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana – Karczmiska, ul. Pogodna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2108 m² położona w miejscowości Karczmiska, gmina Karczmiska, powiat opolski, woj. lubelskie. Lokalizacja: Działka zlokalizowana jest przy ...

Karczmiska Pierwsze (Lubelskie, gm. Karczmiska)

139 000 PLN

-
-
2108 m2
-
14512104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24352 14512104 Duża, malownicza działka siedliskowa 9,2ha z lasem w miejscowości Wólka Kościeniewicka k. Piszczaca. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę siedliskową o powierzchni 9.2ha i w wymiarach ~ 117 x 770 x 96 x 815 metrów.W jej skład wch...

Wólka Kościeniewicka (Lubelskie, gm. Piszczac)

397 000 PLN (4 zł/m2)

-
-
92000 m2
-
15596952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22110956 15596952 Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 8291 mkw (0,83ha), przylegającą bezpośrednio do głównej trasy E30DK2 oraz ul. Warszawskiej w Białej PodlaskiejNieruchomość gruntowa jest objęta studium zagospodarowania przestr...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

2 470 000 PLN (298 zł/m2)

-
-
8291 m2
-
15438977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18565470 15438977 Na sprzedaż działki położone w miejscowości Porosiuki, nieopodal Białej Podlaskiej.Powierzchnia 1640m2. Wymiary 35.5m. x 46m.Skrzynka z prądem powstaje w odległości 85m. od działkiWodociąg przy asfaltowej drodze dojazdowej.Lokalizacja z pewnością zac...

Porosiuki (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

188 000 PLN (115 zł/m2)

-
-
1640 m2
-
15428336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18347322 15428336 Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Porosiuki, nieopodal Białej Podlaskiej.Lokalizacja z pewnością zachwyci każdego, kto marzy o życiu w harmonii z naturą, nie rezygnując przy tym z komfortu i wygody dostępu do miejskiej infrastrukt...

Porosiuki (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

112 000 PLN (111 zł/m2)

-
-
1005 m2
-
15135572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10640389 15135572 Idealna dla inwestora, który poszukuje gruntów w pobliżu Portu Przeładunkowego w Małaszewiczach. Na sprzedaż bardzo atrakcyjne 3 działki mieszkaniowo-usługowe, znajdujące się w miejscowości Wólka Dobryńska.Działki o powierzchni 1.99 ha. położone w ba...

Wólka Dobryńska (Lubelskie, gm. Zalesie)

640 000 PLN (32 zł/m2)

-
-
19930 m2
-
15446812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18758937 15446812 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,0447ha, położona przy głównej trasie E30DK2, w miejscowości Styrzyniec, nieopodal Białej Podlaskiej.Na areał składają się dwie działki1) o powierzchni 9325m2 i wymiarach 130,5m x 76m2) o powierzchni 11...

Styrzyniec (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

869 000 PLN (83 zł/m2)

-
-
10447 m2
-