• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Działki na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 679

15446812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18758937 15446812 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,0447ha, położona przy głównej trasie E30DK2, w miejscowości Styrzyniec, nieopodal Białej Podlaskiej.Na areał składają się dwie działki1) o powierzchni 9325m2 i wymiarach 130,5m x 76m2) o powierzchni 11...

Styrzyniec (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

869 000 PLN (83 zł/m2)

-
-
10447 m2
-
15439591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18583793 15439591 Na sprzedaż działki położone w miejscowości Porosiuki, nieopodal Białej Podlaskiej.Powierzchnia 921m2. Wymiary 27m. x 34m.Skrzynka z prądem powstaje w odległości 230m. od działkiWodociąg przy asfaltowej drodze dojazdowej.Lokalizacja z pewnością zachw...

Porosiuki (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

99 000 PLN (107 zł/m2)

-
-
921 m2
-
15288987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14836295 15288987 Idealna dla wymagających klientów poszukujących działki na uboczu, a jednocześnie blisko miasta. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, jaką jest duża działka z możliwością zabudowy (WZ), znajdująca się w miejscowości Jaźwiny (Helenów), zaledwie 6km od ...

Jaźwiny (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

169 000 PLN (22 zł/m2)

-
-
7760 m2
-
15187844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 12026309 15187844 Idealna pod budowę domów jednorodzinnych, ośrodka wypoczynkowego lub prowadzenia agroturystyki.Na sprzedaż duża działka budowlana (WZ) znajdująca się w malowniczej miejscowości Bubel-Łukowiska, nieopodal Janowa Podlaskiego i Konstantynowa.Nieruchomoś...

Bubel-Łukowiska (Lubelskie, gm. Janów Podlaski)

239 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
6941 m2
-
15864416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27267273 15864416 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Sławacinek Stary, nieopodal Białej Podlaskiej.Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (2MRU) - ustala się podstawowe przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

255 000 PLN (180 zł/m2)

-
-
1417 m2
-
15500413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 19937274 15500413 Na sprzedaż piękny las o powierzchni ponad 13 ha, położony w malowniczej okolicy, nieopodal miejscowości Klonownica Mała, zaledwie około 13 km od Białej Podlaskiej.Nieruchomość ta sprawdzi się idealnie zarówno dla osób szukających miejsca na wypoczyn...

Klonownica Mała (Lubelskie, gm. Janów Podlaski)

547 000 PLN (4 zł/m2)

-
-
130394 m2
-
15497761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 19884002 15497761 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona w malowniczej okolicy, w miejscowości Kamieniczne (za Wilczynem), zaledwie 6 km od Białej Podlaskiej.Składa się z dwóch części:Pierwsza to działka budowlana o powierzchni 2 929 m², z urokliwym starym sadem...

Kamieniczne (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

527 000 PLN (37 zł/m2)

-
-
14098 m2
-
15879346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27613311 15879346 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Sławacinek Stary, nieopodal Białej Podlaskiej.Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (2MRU) - ustala się podstawowe przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

252 000 PLN (251 zł/m2)

-
-
1006 m2
-
15879344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27613309 15879344 Na sprzedaż działki budowlane w malowniczej lokalizacji, w miejscowości Klonownica Duża, położone zaledwie 7km od Janowa Podlaskiego i 14km od Białej Podlaskiej.Nieruchomości gruntowe o powierzchni 2524m2, objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania...

Klonownica Duża (Lubelskie, gm. Rokitno)

86 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
2524 m2
-
15861866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27214399 15861866 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona przy ul. Robotniczej w Białej PodlaskiejNieruchomość położona jest w drugiej linii zabudowy i posiada prywatną drogę dojazdową wchodzącą w skład i powierzchnię działki.Objęta Miejscowym Planem Zagosp...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

247 000 PLN (183 zł/m2)

-
-
1347 m2
-
15778731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25756249 15778731 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Czosnówka, nieopodal Białej Podlaskiej.Mamy do wyboru 14 opcji od 980m2 do 1750m2, 6 zostało już sprzedanych.Wodociąg i kanalizacja są przy drodze asfaltowej, a wniosek o przyłącze prąd...

Czosnówka (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

114 000 PLN (116 zł/m2)

-
-
980 m2
-
15314535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15562382 15314535 #REZERWACJA#Idealna pod budowę domu jednorodzinnego, lub jako lokata kapitału w czasach wysokiej inflacji. Na sprzedaż ładna działka budowlana, położna w miejscowości Dubów, gm. Łomazy, zaledwie 8 km. od Białej Podlaskiej.Nieruchomość gruntowa o powi...

Dubów (Lubelskie, gm. Łomazy)

125 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
1834 m2
-