• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Działki na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 679

15885414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27730863 15885414 Oferta sprzedaży działki rekreacyjnej w własną linią brzegową o pow. 1500 m2 (15 ar) nad jeziorem Sumin gm. Urszulin. Lokalizacja: Sumin gm. Urszulin Powierzchnia: 1500 m (15 ar) Cena: 150000 zł do negocjacji Opis działki: - Powierzchnia: 1500 m z ...

Sumin (Lubelskie, gm. Urszulin)

150 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15881592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27640586 15881592 Na sprzedaż działka w Radawcu Małym, o powierzchni 2742 m, o szerokości około 30 metrów i długości około 100 metrów. ; Działka znajduje się w bliskim sąsiedztwie linii energetycznej, co zapewnia dostęp do prądu, a dodatkowo istnieje możliwość wykopan...

Radawiec Mały (Lubelskie, gm. Konopnica)

380 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
2742 m2
-
15852485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27033355 15852485 Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy Cicibór Duży osiedle RELAXOferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek mieszkalny jednorodzinny parterowy o powierzchni użytkowej 110 m², zlokalizowany w miejscowości Cicibór Duży, na kameralnym i spokojnym osiedlu...

Cicibór Duży (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

790 000 PLN (988 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15890132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27871986 15890132 Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną, zlokalizowaną w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Lublina - na Węglinie, przy ul. Gołębiej . Prezentowana działka o powierzchni 3249 m² usytuowana jest w pierwszej l...

Lublin (Lublin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 798 500 PLN

-
-
3250 m2
-
15887846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27795681 15887846 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową, malowniczo położoną w miejscowości Wojszyn, w gminie Janowiec. Prezentowana działka o imponującej powierzchni całkowitej 15 664 m² usytuowana jest w pierwszej ...

Wojszyn (Lubelskie, gm. Janowiec)

629 000 PLN

-
-
15000 m2
-
15890008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27867247 15890008 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Wilkołaz Dolny, gm. Wilkołaz, powiat kraśnicki. Nieruchomość została objęta decyzją podziałową, w wyniku której wydzielono trzy działki o regularnym kształcie i bezpośrednim dostępie do...

Wilkołaz Dolny (Lubelskie, gm. Wilkołaz)

99 000 PLN

-
-
980 m2
-
15890009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27867248 15890009 Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Wilkołaz Dolny, gm. Wilkołaz, powiat kraśnicki. Nieruchomość została objęta decyzją podziałową, w wyniku której wydzielono trzy działki o regularnym kształcie i bezpośrednim dostępie do...

Wilkołaz Dolny (Lubelskie, gm. Wilkołaz)

229 000 PLN

-
-
2889 m2
-
15690803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24005400 15690803 Działka budowlana ul. Przesmyki, Biała Podlaska 277 m²Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 277 m² (0,0277 ha), położona w Biała Podlaska, przy ul. Przesmyki, w spokojnej i dobrze rozwiniętej części miasta, z szybkim dostępem do centrum.Nieru...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

304 700 PLN (1 100 zł/m2)

-
-
277 m2
-
15555110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21089789 15555110 #Rezerwacja #Nie czekaj, spraw, aby Twoje marzenie o własnym domu stało się rzeczywistością. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej ofercie i umówić na oglądanie działki. Ta nieruchomość to idealne miejsce dla Ciebie i Twoj...

Grabanów (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

125 000 PLN (105 zł/m2)

-
-
1193 m2
-
15480759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 19516969 15480759 Działka rolna z rozpoczętą budową Sapiehów 6 000 m²Na sprzedaż nieruchomość rolna o powierzchni 6 000 m² (0,6 ha), położona w miejscowości Sapiehów, w spokojnej, zielonej okolicy.Nieruchomość składa się z działek ewidencyjnych 1702 i 1712, o regula...

Sapiehów (Lubelskie, gm. Sosnówka)

90 000 PLN (15 zł/m2)

-
-
6000 m2
-
15411732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17940858 15411732 Działka rolno-budowlana Brzostówiec 2 235 m²Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 2 235 m² (ok. 22,35 a), położona w miejscowości Brzostówiec, powiat radzyński.Nieruchomość o regularnym kształcie i wymiarach ok. 45 x 42 x 47 x 58 m, zap...

Brzostówiec (Lubelskie, gm. Radzyń Podlaski)

105 000 PLN (47 zł/m2)

-
-
2235 m2
-
15245423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13692702 15245423 Działka budowlana przy ulicy. Stanisława Damrosza Biała Podlaska Witam, oferuje na sprzedaż działkę budowlaną (1169 m.kw) w miejscowości Biała Podlaska na ul.Stanisława Damrosza Działka nie jest ogrodzona , podciągnięty prąd+ skrzynka.Działka w ks...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

430 000 PLN (368 zł/m2)

-
-
1169 m2
-