• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Działki na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 679

15891050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27885826 15891050 Działka rekreacyjna o pow 1000 m2 w malowniczej i spokojnej części jeziora Sumin   Lokalizacja i dostępność Działka usytuowana jest w spokojnej okolicy Sumin, w gminie Urszulin, z bezpośrednim dostępem do utwardzonej drogi publicznej.  Charakterystyk...

Sumin (Lubelskie, gm. Urszulin)

110 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15891037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885823 15891037 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m, położona w malowniczych Sieprawicach w gminie Jastków. To wyjątkowa okazja dla osób marzących o własnym domu w spokojnej okolicy z doskonałym dojazdem do miasta. Lokalizacja i dostępnoś...

Sieprawice (Lubelskie, gm. Jastków)

197 000 PLN (131 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15891057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885820 15891057 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 675  m położona w Jastkowie - jednej z najpopularniejszych lokalizacji pod Lublinem.  Opis nieruchomości: - Lokalizacja: Jastków gm. Jastków- Powierzchnia działki: 675 m - Zabudowa zagrodowa wolnostojąca z dopuszc...

Jastków (Lubelskie, gm. Jastków)

248 000 PLN (367 zł/m2)

-
-
675 m2
-
15826722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633264 15826722 Działka z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - położone na obszarze objętym MPZP.Znajdują się w miejscowości Wilczyn - 7.5 km od Białej Podlaskiej.Działki nie są uzbrojone - niezbędne media znajdują się w drodze!Powierzchnia działek - ...

Wilczyn (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

110 000 PLN (84 zł/m2)

-
-
1302 m2
-
15891029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885821 15891029 Na sprzedaż działka budowlanausługowa o powierzchni 1500 m (15 ar)  położona w Kozubszczyźnie gm. Konopnica Lokalizacja i dostępność - Położona w centrum Kozubszczyzny w otoczeniu lokali usługowych  oraz zabudowy jednorodzinnej, ok 50 m od Urzędu Gmi...

Kozubszczyzna (Lubelskie, gm. Konopnica)

399 000 PLN (272 zł/m2)

-
-
1469 m2
-
15891045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885818 15891045 Na sprzedaż unikalna działka budowlana z własnym lasem, usytuowana na malowniczym wąwozem o powierzchni 9 321 m, położona w urokliwej miejscowości Zawada w gminie Wąwolnica. To wyjątkowa oferta dla osób ceniących kontakt z naturą, spokój i możliwość ...

Zawada (Lubelskie, gm. Wąwolnica)

299 000 PLN (32 zł/m2)

-
-
9321 m2
-
15891049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885817 15891049 Na sprzedaż unikalna działka w Zezulinie Niższym o powierzchni 1 hektara, idealna zarówno pod inwestycję, jak i  miejsce do zamieszkania. Część budowlana, obejmująca około 2 000 m, zapewnia szerokie możliwości realizacji Twoich planów, podczas gdy po...

Zezulin Niższy (Lubelskie, gm. Ludwin)

140 000 PLN (14 zł/m2)

-
-
10017 m2
-
15891041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885816 15891041 Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej z własnym lasem, położonej w malowniczej miejscowości Zawada w gminie Wąwolnica. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni do budowy wymarzonego domu w spokojnej okolicy, otoc...

Zawada (Lubelskie, gm. Wąwolnica)

299 000 PLN (31 zł/m2)

-
-
9667 m2
-
15891035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27885808 15891035 Marzysz o własnym miejscu, gdzie stworzysz swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Lokalizacja: Stasiówka . W sercu malowniczej okolicy, w pobliżu Kodnia Powierzchnia: Działka o pow. 2282 m2 Media: W pobliżu do podłączenia woda i ene...

Stasiówka (Lubelskie, gm. Łomazy)

89 000 PLN (39 zł/m2)

-
-
2282 m2
-
15891040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27885807 15891040 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1 801 mkw. zabudowana budynkiem sklepu o pow. 106 mkw, położona w miejscowości Rzeczyca. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Kazimierz Dolny oznaczona jako UH,UG,UR,UI - Usługi ha...

Rzeczyca (Lubelskie, gm. Kazimierz Dolny)

590 000 PLN (33 zł/m2)

-
-
18012 m2
-
15881590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27640585 15881590 Na sprzedaż działka w Radawcu Małym, o powierzchni 1713 m, idealna dla osób poszukujących spokojnej przestrzeni do realizacji swojego wymarzonego domu. Działka położona przy drodze asfaltowej, w okolicy zabudowa jednorodzinna. Odległość od centrum ...

Radawiec Mały (Lubelskie, gm. Konopnica)

250 000 PLN (146 zł/m2)

-
-
1713 m2
-
15885661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27736645 15885661 Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Sumin, na terenie Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. Nieruchomość o powierzchni 0,1872 ha, numer ewidencyjny 1611, o regularnym kształcie i wymiarach, sucha, niepodmokła. Działka posiada zapewni...

Sumin (Lubelskie, gm. Urszulin)

177 000 PLN (95 zł/m2)

-
-
1872 m2
-