• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: lubelskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15897312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27999833 15897312 DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ WIRKI BLISKO ŚWIDNICY I GÓRY ŚLĘŻYOferujemy do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Wirki, na skraju wsi, w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest w otoczeniu nowej z...

Marcinowice (Dolnośląskie, gm. Marcinowice)

850 000 PLN (7 083 zł/m2)

5
2
120 m2
2026
15897310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27999831 15897310 OFERTA BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO!Komfortowy dom (14) w zabudowie szeregowej, położony w cichej części Świdnicy - Sudecka!Przemyślany, funkcjonalny układ i kompaktowy rozmiar sprawiają, że łączą zalety niewielkiego domu i mieszkania. Apartamenty dos...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

750 000 PLN (7 500 zł/m2)

4
2
100 m2
2024
15897240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27998833 15897240 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC Sidzina - komfortowy apartament 5 pokojowy o pow. 112,73 m2, z ogródkiem o pow. ok. 106 m2 (dostępne także inne opcje). Dodatkowo...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

960 000 PLN (8 571 zł/m2)

5
2
112 m2
2025
15896116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27969134 15896116 Atrakcyjny dom wolnostojący położony w Świdnicy!Dom położony w cichej i spokojnej części miasta, z dala od miejskiego zgiełku.Na parterze domu znajduje się piękny przestronny salon z wyjściem na taras oraz do ogrodu, duża otwarta kuchnia wraz z pomie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 520 000 PLN (5 429 zł/m2)

5
4
280 m2
2007
15894143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27931668 15894143 Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem w Wysokiej przy ul. Cztery Podkowy. UWAGA!Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w procesie otwartego ofertowania czyli składania ofert zakupowych (w stylu Amerykańskim).Cena wyj...

Wysoka (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

888 000 PLN (9 498 zł/m2)

3
2
93.49 m2
2011
15890132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27871986 15890132 Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną, zlokalizowaną w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Lublina - na Węglinie, przy ul. Gołębiej . Prezentowana działka o powierzchni 3249 m² usytuowana jest w pierwszej l...

Lublin (Lublin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 798 500 PLN

-
-
3250 m2
-
15887633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27789549 15887633 Lokal z dużą witryną na parterze, pod działalność handlowo-usługową. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedania lokal położony we Wrocławiu przy ulicy Krakowskiej, o powierzchni użytkowej 82...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

740 000 PLN (9 024 zł/m2)

11
-
82 m2
2020
15883500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675170 15883500 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 972 m², położona w miejscowości Dobra, w cenie 398 520 zł.Nieruchomość znajduje się w obszarze, który jest przewidziany w Planie ogólnym Gminy pod zabudowę jednorodzinną. Media dostępne na dział...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

398 520 PLN

-
-
972 m2
-
15870844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441078 15870844 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka z wc oraz pr...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

429 000 PLN (9 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1940
15857850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27134399 15857850 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

920 000 PLN (19 574 zł/m2)

2
-
47 m2
2026
15857745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27133101 15857745 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 400 000 PLN (18 182 zł/m2)

4
-
77 m2
2026
15854049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27069869 15854049 Dom wolnostojący położony nieopodal Świdnicy - dojazd do Świdnicy zajmuje 5 minut!Dom w bardzo dobrym stanie - gotowy do zamieszkania!ROZKŁAD DOMU:Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią i wyjściem do ogrodu, otwarta kuchnia, duży hol o...

Krzyżowa (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 430 000 PLN (8 266 zł/m2)

5
1
173 m2
2009