• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: lubelskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15897517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28005610 15897517 Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu przy ul. Malborskiej 3NIERUCHOMOŚĆAtrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,60 m², zlokalizowane na 4 piętrze w 12-piętrowym budynku. Mieszkanie jest jednostronne - wszystkie okna oraz balkon wychodzą na wew...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (14 983 zł/m2)

2
-
58 m2
2001
15897219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27997825 15897219 Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Jasińskiego na Osiedlu Optima wybudowanym przez Inpro.Na terenie osiedla dostępnych jest wiele atrakcyjnych udogodnień dla mieszkańców, między innymi takich jak: zewnętrzna siłownia, duże place zabaw i wiel...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

700 000 PLN (14 583 zł/m2)

2
2
48 m2
2024
15896569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27982615 15896569 Apartament inwestycyjny Gdańsk Portovo ul. MostekNowy lokal w pełni wyposażony, przygotowany pod wynajem - bez konieczności dodatkowych nakładów.LokalizacjaNieruchomość znajduje się w inwestycji Gdańsk Portovo, w dobrze skomunikowanej części miasta...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

525 000 PLN (19 977 zł/m2)

1
1
26.28 m2
2025
15895865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962739 15895865 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,09 m², położone na parterze trzypiętrowego budynku na warszawskim Targówku. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 98,93 m² z ekspozycją zachodnią.Najważniejsze atuty:Funkcjonalny układ:Mieszkanie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 440 PLN (16 000 zł/m2)

2
1
39.09 m2
2025
15895777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962704 15895777 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 350 m², położony na zagospodarowanej działce ze starodrzewem przy ul. Kazimierza Szałasa na tzw. bliskiej Białołęce.Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla dużej r...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (5 286 zł/m2)

5
2
350 m2
2000
15895485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962034 15895485 Świetna inwestycja! Lokal użytkowy po remoncie - Gdynia Działki Leśne 40,5 m² Na sprzedaż funkcjonalny, świeżo wyremontowany lokal użytkowy o powierzchni 40,5 m², położony w centralnej części Gdyni. Idealny pod działalność usługową - w szczególności...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

399 500 PLN (9 864 zł/m2)

2
-
40.5 m2
1952
15895404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962001 15895404 Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący w Piastowie, usytuowany na działce o powierzchni 897 m². Nieruchomość o całkowitej powierzchni 403 m² (275,9 m² powierzchni użytkowej) została oddana do użytku w 2013 roku i stanowi idealną propozyc...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

2 289 000 PLN (5 680 zł/m2)

9
3
403 m2
2013
15894899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27950618 15894899 Na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki budowlane w miejscowości Wiekowo (gmina Witkowo, powiat gnieźnieński), zaledwie kilka kroków od Jeziora Niedzięgiel – jednego z najbardziej malowniczych i popularnych jezior w regionie. To idealne miejsce...

Wiekowo (Wielkopolskie, gm. Witkowo)

125 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15889523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 5 pokoi media miejskie Bobrowiec 27851961 15889523 1 389 000 zł SPRZEDAŻ 170 M2 LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM BOBROWIECKAMERALNA INWESTYCJA !!!WSZYSTKIE MEDIA MIEJSKIE !!!OBA LOKALE DOSTĘPNE !!!Przedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym o powierzchni użyt...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 389 000 PLN (8 171 zł/m2)

6
3
170 m2
2027
15889309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje I Ogród I Taras I 116,59 m2 27846781 15889309 Wawer I segment z ogródkiem I 4 pokoje I 116,59 m2 I 1 349 000 złBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Zmień mieszkanie w bloku na komfortowy segment z własnym ogrodem! Przedm...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 349 000 PLN (11 629 zł/m2)

4
3
116 m2
2026
15889063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi I Ogród I Taras I 187,65 m2 27842435 15889063 Wawer I segment z ogródkiem I 5 pokoi I 187,65 m2 I 1 679 000 złBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Zmień mieszkanie w bloku na komfortowy dom z własnym ogrodem! Przedmiotem...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 679 000 PLN (8 979 zł/m2)

5
3
187 m2
2026
15887245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27779353 15887245 DOM, który nie wymaga wielkich słów…. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus, nowoczesność, najnowocześniejsze technologie i energooszc...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

332 000 PLN (1 394 zł/m2)

5
2
238.08 m2
2020