• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: lubelskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15897652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28007691 15897652 Przestronny dom w Klaudynie komfort, solidna konstrukcja i wyjątkowa lokalizacjaNa sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom o powierzchni 285 m wraz z dodatkowym, wolnostojącym garażem o powierzchni 45 m. Nieruchomość położona jest na ustawnej działc...

Klaudyn (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 890 000 PLN (6 632 zł/m2)

6
3
285 m2
1994
15897640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 28007684 15897640 Na sprzedaż działka przemysłowa leżąca na granicy Dąbrowy Górniczej i Sosnowca o powierzchni ponad 5000m2 z dresem w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Starocmentarnej. Działka w pełni uzbrojona. Na działce posadowione budynki solidne budynki warsztatowo-...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 000 000 PLN (192 zł/m2)

-
-
5200 m2
-
15897647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28007680 15897647 Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni niemalże 22 m², położona w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa, którą zobaczyć osobiście będzie można podczas dnia otwartego 05.06.2026 od godziny 15:00.To idealna propozycja zaró...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

350 000 PLN (16 667 zł/m2)

1
1
21 m2
1975
15853573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27053154 15853573 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Pruszków PiastówNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,57 m, położone na wysokim parterze w kameralnym, zamkniętym osiedlu na pograniczu Pruszkowa i Piastowa. ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 079 000 PLN (15 638 zł/m2)

3
-
69 m2
2008
15897609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28006939 15897609 Twój własny dom w cenie mieszkania w Zbylitowskiej Górze - tuż przy granicy Tarnowa Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę, która stanowi idealną alternatywę dla zakupu mieszkania w bloku. Jeśli marzysz o w...

Zbylitowska Góra (Małopolskie, gm. Tarnów)

345 000 PLN (4 207 zł/m2)

3
-
82 m2
1950
15894753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27948557 15894753 Do sprzedaży (lub wynajęcia) nieruchomości zabudowana budynkiem produkcyjno-magazynowym z częścią biurową, pod działalność, Ostrów Wielkopolski. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnych pomieszczeń produkcyjno-magazynowych z ...

Wysocko Małe (Wielkopolskie, gm. Przygodzice)

2 700 000 PLN (2 250 zł/m2)

11
1
1200 m2
-
15889382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849861 15889382 Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 1 piętro, centrum Ostrowa Wielkopolskiego, Partyzancka. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzy pokojowego mieszkania, usytuowanego na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego zlokalizowanego w Ostrowie Wiel...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

320 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15885257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27721387 15885257 Mieszkanie w centrum Krotoszyna na sprzedaż! Oferujemy Państwu zgrabne mieszkanie na osiedlu z bogatą infrastrukturą. Ta typowa kawalerka posiada duży pokój o powierzchni 18 metrów kwadratowych, kuchnię, łazienkę i przedpokój. Właścicielowi ...

Krotoszyn (Wielkopolskie, gm. Krotoszyn)

225 000 PLN (8 333 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15881428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27630757 15881428 Biuro pośrednictwa Tara w Żninie przedstawia ofertę sprzedaży domu wolno stojącego o powierzchni użytkowej 145m2, położonego w Bożejewiczkach na działce o powierzchni 945m2.Dom został wybudowany w stanie przeznaczonym do wykończenia według indywidual...

Bożejewiczki (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

795 000 PLN (5 483 zł/m2)

4
-
145 m2
2025
15881325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27628764 15881325 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Ostrów Wielkopolski, ul. Owocowa (w realizacji). Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój, komfort i nowoczesną architekturę. Oferujemy na sprzedaż parterowy dom mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźn...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

695 000 PLN (8 580 zł/m2)

4
1
81 m2
2026
15868079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364332 15868079 Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 457,7 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 0,2674 ha w centralnej części m. Ostrów Wielkopolski. Obiekt parterowy, wybudowany w technologii murowanej, ocieplony, z dachem płaski...

2 500 000 PLN (5 470 zł/m2)

4
1
457 m2
1999
15867018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, wysoka jakość, zamknięte osiedle 27333153 15867018 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuje państwu na sprzedaż dwustronne, wykończone wysokiej jakości materiałami  mieszkan...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

880 000 PLN (9 670 zł/m2)

3
1
91 m2
2010