• Nieruchomości woj. Lubelskie
 

Mieszkania na sprzedaż Lubelskie

Znalezionych ofert: 351

15859050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27163025 15859050 Nowoczesne mieszkanie z ogrodem na Sławinie komfort, przestrzeń i prywatnośćJeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w mieście z kameralną, zieloną okolicą ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Przedmiotem sprzedaży jest eleganckie mieszkanie ...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

915 000 PLN (14 077 zł/m2)

3
1
65 m2
2016
15844405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje 52,23 m – os. Słoneczne | balkon| piwnica 26835408 15844405 3 pokoje 52,23 m² balkon piwnica Świdnik - os. SłoneczneNa sprzedaż jasne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,23 m², położone na 3. piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku na osiedlu Słonecznym w Świdniku. To propozycja idealna ...

Świdnik (Lubelskie, gm. Świdnik)

375 000 PLN (7 212 zł/m2)

3
1
52 m2
1972
15888436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814066 15888436 Nowoczesna i kameralna inwestycja zlokalizowana na Wieniawie w Lublinie, łącząca komfort życia z eleganckim stylem. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 25 do 79 m² – od kawalerek po przestronne apartamenty 4-pokojowe, dopasowane do róż...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

947 883 PLN (17 234 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15888038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27800761 15888038 Wszystko pod ręką - idealne mieszkanie dla rodziny.Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 położone w jednej z najbardziej komfortowych lokalizacji do życia dla rodziny. To nieruchomość, która zachwyca nie tylko przestrzenią, ale przede...

Lublin (Czuby północne) (Lubelskie, gm. Lublin)

628 000 PLN (8 156 zł/m2)

4
1
77 m2
1994
15885323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27723671 15885323 Mieszkanie na Czechowie do remontu. Położone na II piętrze w bloku IV-piętrowym, powierzchni 48,5 m składa się z dwóch ustawnych pokoi. Rozkład pomieszczeń jest funkcjonalny i umożliwia dowolną aranżację, a lokalizacja zapewnia komfort codziennego ...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

425 000 PLN (8 854 zł/m2)

2
1
48 m2
1985
15881213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625611 15881213 AKTUALNIE ATRAKCYJNE RABATY NA MIESZKANIA! To dobry moment na zakup - ceny są obecnie bardziej dostępne, a wybór lokali wciąż szeroki. Nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w zielonej części Lublina, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekre...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

355 803 PLN (14 232 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15881983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653778 15881983 AKTUALNIE ATRAKCYJNE RABATY NA MIESZKANIA! To dobry moment na zakup - ceny są obecnie bardziej dostępne, a wybór lokali wciąż szeroki. Nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w zielonej części Lublina, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekre...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

548 432 PLN (13 711 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15710569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 Pokoje z dużym balkonem-64m2-Blisko zalewu!!!! 24382992 15710569 Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 64 m² - Lublin, ul. Wapowskiego (Wrotków)Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Wrotków, przy ul. Wapowskiego - zaledwie 15 minut spacerem od Za...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

735 000 PLN (11 484 zł/m2)

4
1
64 m2
2012
15647634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje po remoncie z dużym balkonem - Centrum!! 23239474 15647634 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,80 m², zlokalizowane na 3. piętrze w budynku bez windy, w doskonałej lokalizacji - Śródmieście, ul. Narutowicza.Mieszkanie składa się z:salonu połączonego z kuchnią, tworzącego przestro...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

480 000 PLN (11 429 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15826713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633278 15826713 Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone przy ulicy Sidorskiej obok Akademii Bialskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.Możliwość nabycia mieszkania przez obcokrajowców - bez formalności!Układ mieszkania:- salon z...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

299 000 PLN (4 746 zł/m2)

3
1
63 m2
1994
15876456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27538916 15876456 Nowoczesne apartamenty o powierzchni 81 m - idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny! Położone w cichej, spokojnej okolicy w Jakubowicach Konińskich, w zabudowie jednorodzinnej, zapewniają komfort, prywatność i funkcjonalność. To wyjątkowa oferta,...

Jakubowice Konińskie (Lubelskie, gm. Niemce)

640 000 PLN (7 901 zł/m2)

3
1
81 m2
2025
15884677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27708975 15884677 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOpisNAJNIŻSZA CENA NA RYNKU za m2 mieszkań 3 trzypokojowych zlokalizowanych ma bliskim Felinie Lublin ul.UrbanowiczaNOWE mieszkanie 3 pokojowe w układzie (3P+AK) w nowym budownictwie w nowym budownictwie w...

Lublin (Felin) (Lubelskie, gm. Lublin)

429 000 PLN (8 938 zł/m2)

3
-
48 m2
2027